2:1
0:1
- : -

VSK MZLU Brno - TROOPERS Delta 4:3
3. Jaroslav Čabala, 8. Vojtěch Mikeška, 17. Jan Vaculík, 21. Pavel Pelikán - 12. Petr Kořenek, 17. Petr Kořenek, 27. Jan Kubica; rozhodčí: Martin Kozáček - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: František Černín ? - Martin Kašparovský ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1;
39:00
38:29
Timeout VSK MZLU Brno
35:48
Timeout TROOPERS Delta
32:17
Vyloučen hráč #17 Zdeněk Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:17
"Cože?!!!" ozvalo se potom, co rozhodčí pískl dvou minutový trest od hráče domácích s číslem 17.
26:16
Branku družstva TROOPERS Delta vstřelil #9 Jan Kubica, asistoval #24 Adam Peitl (4:3).
26:00
26:00
24:00
Vyloučen hráč #9 Jan Kubica družstva TROOPERS Delta na 2 minuty za hrubost.
20:43
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #15 Pavel Pelikán, asistoval #2 Jan Vaculík (4:2).
16:58
Branku družstva TROOPERS Delta vstřelil #11 Petr Kořenek, asistoval #13 Jindřich Jedlička (3:2).
16:53
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #2 Jan Vaculík, asistoval #95 Michal Špičák (3:1).
13:00
13:00
12:26
Vyloučen hráč #19 Massimo Marassi družstva TROOPERS Delta na 2 minuty za sekání.
11:20
07:19
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #25 Vojtěch Mikeška bez asistence (2:0).
02:32
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #4 Jaroslav Čabala, asistoval #2 Jan Vaculík (1:0).