1:1
5:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - TJ Slovan Havířov 8:6
3. Vojtěch Bombač, 5. Jakub Rohel, 15. Jan Sitora, 25. Vojtěch Bombač, 27. Václav Babík, 28. Jakub Blažek, 32. Matěj Šmerda, 33. Filip Peterek - 3. Daniel Vávrů, 9. Jakub Onderka, 12. Vít Lestyan, 22. Tomáš Hodulík, 27. Tomáš Hodulík, 35. Vít Lestyan; rozhodčí: Matěj Veverka - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2 + Jan Sitora 5:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - David Hloušek ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 5:2;
36:00
34:06
Timeout TJ Slovan Havířov
34:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #91 Tomáš Hodulík (8:6).
32:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #54 Filip Peterek, asistoval #66 Václav Babík (8:5).
31:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 Václav Babík (7:5).
30:05
Vyloučen hráč #23 Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
29:08
Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 5 minut za hrubost.
27:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #31 Jakub Blažek, asistoval #27 Jan Sitora (6:5).
26:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík bez asistence (5:5).
26:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #64 Ondřej Pastorek (5:4).
24:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #5 Ondřej Stuchlík (4:4).
24:00
24:00
22:56
Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #15 Jakub Onderka (3:4).
14:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #9 Vojtěch Bombač (3:3).
12:00
12:00
11:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #20 Karel Mičulka (2:3).
08:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (2:2).
07:36
Vyloučen hráč #19 Andrej Vodvárka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
04:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (2:1).
02:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #27 Jan Sitora (1:1).
02:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Veverka a Matyáš Vašňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Jan Čellár, Michal Gorčák, Ondřej Lyčka, Vít Lestyan, Karel Mičulka
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Tomáš Kocián; hráči v poli: Jakub Blažek, Andrej Vodvárka, Josef Slavík, Vojtěch Bombač, Jan Sitora