2:0
- : -
TJ Turnov

Florbal Ústí - TJ Turnov 2:0
30. Lucie Vernerová, 36. Natálie Paurová; rozhodčí: Michal Kurťák - Václav Váňa; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Zajícová 17 - Natálie Hassová 21; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0;
39:00
Střely ve 3. části: 10:9
39:00
35:25
Vyloučen hráč #31 Anna Štěpánková družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #1 Natálie Paurová, asistoval #25 Lucie Vernerová (2:0).
34:54
Timeout TJ Turnov
32:22
Vyloučen hráč #31 Anna Štěpánková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
29:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Lucie Vernerová, asistoval #17 Lucie Mrázová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kurťák a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Natálie Hassová; hráči v poli: Karolína Brabencová, Agáta Kučerová, Dominika Hančová, Anna Štěpánková, Adéla Kyselová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Lucie Mrázová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková, Lucie Vernerová, Aneta Rousová