1:1
5:0
- : -

FBC ORCA KRNOV B - FBS Olomouc B 7:3
6. David Matušinský, 30. David Matušinský, 32. David Matušinský, 35. Dominik Menzel, 39. Filip Vrchovský, 39. Jiří Matušinský, 42. Adam Blaho - 3. Hynek Halíř, 10. František Kneip, 28. Vojtěch Sedlák; rozhodčí: Radek Šiška - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - Adam Pavlát ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 5:0;
45:00
41:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #89 Adam Blaho, asistoval #11 Lukáš Dvořák (7:3).
38:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #16 Jiří Matušinský, asistoval #28 Jan Pavlica (6:3).
38:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #3 Filip Vrchovský, asistoval #81 Dominik Menzel (5:3).
34:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (4:3).
34:09
Vyloučen hráč #3 Michal Hanusek družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
31:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #16 Jiří Matušinský (3:3).
30:18
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV B neproměnil #91 Jaromír Filip.
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #81 Dominik Menzel (2:3).
28:48
Vyloučen hráč #16 Jiří Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #88 Vojtěch Sedlák, asistoval #7 Tomáš Hruška (1:3).
25:46
Vyloučen hráč #89 Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
09:47
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #66 František Kneip, asistoval #48 Pavel Langer (1:2).
05:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #17 David Matušinský, asistoval #89 Adam Blaho (1:1).
02:21
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Hynek Halíř, asistoval #88 Vojtěch Sedlák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Lukáš Duda, Tomáš Hruška, Ondřej Borik, Hynek Halíř, Vojtěch Sedlák