3:1
- : -
FBK Jeseník

FBC ORCA KRNOV B - FBK Jeseník 5:5
13. Jiří Matušinský, 15. Jaromír Filip, 31. Jaromír Filip, 34. Filip Vrchovský, 45. Patrik Baránek - 5. David Pišek, 13. Marek Viterna, 16. Marek Viterna, 30. Zbyněk Slováček, 40. Marek Viterna; rozhodčí: Radek Šiška - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - David Šerý ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:1;
45:00
44:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #28 Jan Pavlica (5:5).
42:11
Timeout FBC ORCA KRNOV B
39:30
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #22 Martin Příhoda (4:5).
35:00
Vyloučen hráč #19 Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
33:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #3 Filip Vrchovský, asistoval #26 Patrik Baránek (4:4).
30:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #26 Patrik Baránek (3:4).
30:00
30:00
29:22
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #56 Zbyněk Slováček, asistoval #13 David Pišek (2:4).
15:43
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #31 Michal Příhoda (2:3).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (2:2).
13:47
Vyloučen hráč #17 David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání.
12:46
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna bez asistence (1:2).
12:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #16 Jiří Matušinský, asistoval #28 Jan Pavlica (1:1).
04:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #13 David Pišek, asistoval #9 Marek Viterna (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: David Šerý; hráči v poli: Libor Procházka, Zbyněk Slováček, Filip Lutonský, David Pišek, Martin Příhoda