2:1
2:1
- : -

1. SFK Flashing Stars Havířov - FBC Hranice B 4:3
19. Jaroslav Zíka, 27. Václav Šimčík, 32. Michal Beneš, 34. Marek Piskorz - 7. René Mikel, 26. Mirko Troup, 33. David Rek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2 + Daniel Witosz 5 + ČK1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Jakub Maňas ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
45:00
44:58
Vyloučen hráč #8 René Mikel družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání.
43:55
Timeout FBC Hranice B
39:53
Mikel je beast
38:36
Vyloučen hráč #13 David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za hra rukou.
36:26
Vyloučen hráč #21 Jiří Vyležík družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:18
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #25 Marek Piskorz, asistoval #20 Jaroslav Zíka (4:3).
32:06
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #96 Denis Drozd (3:3).
31:53
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #27 Michal Beneš, asistoval #21 Jiří Vyležík (3:2).
30:00
30:00
26:31
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #9 Václav Šimčík, asistoval #58 Daniel Witosz (2:2).
26:31
Vyloučen hráč #58 Daniel Witosz družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 5 minut za neuvedení v sestavě.
26:31
Vyloučen hráč #58 Daniel Witosz družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov do konce utkání.
25:25
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #8 René Mikel (1:2).
22:20
Vyloučen hráč #98 Roman Mik družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání.
20:31
Vyloučen hráč #47 Lukáš Nevrlka družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
18:53
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #20 Jaroslav Zíka, asistoval #21 Jiří Vyležík (1:1).
15:00
15:00
06:11
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #29 Jaromír Chodil (0:1).