4:1
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TEXAS LONGHORNS 8:3
9. Markéta Šporová, 20. Anna Alexandra Suková, 22. Anna Alexandra Suková, 28. Michaela Mašková, 35. Sára Bobková, 38. Michaela Urbanová, 41. Lenka Přerostová, 59. Lucie Bejčková - 21. Veronika Raková, 42. Natalie Vesecká, 48. Natalie Vesecká; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 7 - Štěpánka Neumanová 31; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
V první třetině jsme naháněli horký brambor, naše hra dostala kvalitu až ve druhé části, kdy jsme hráli dobře v útočném pásmu. To nakonec zápas rozhodlo, třetí třetina byla z naší strany trestuhodně odfláknutá. Jsem hlavně rád, že jsme si dnes dokázali poradit i bez neočkovaných a bez juniorek, které tímto na dálku zdravím. Díky soupeři a všem ostatním za zápas.
Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér):
Omlouváme se všem fanouškům a soupeři z Plzně, dnes jsme mimo jiné i kvůli covidu a dalším nemocem přijely ve velmi okleštěné sestavě a podle toho i náš výkon zákonitě vypadal. Nicméně i tak zaslouží holky pochvalu, že relativně dokázaly s těžkým soupeřem držet krok. Kdyby nám vyšel nějaký ten brejk, mohly jsme Plzeň ještě více potrápit (SEDM!!!). Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:3
60:00
59:38
Timeout TEXAS LONGHORNS
58:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #2 Sára Bobková (8:3).
47:20
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #93 Veronika Raková (7:3).
41:46
40:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #4 Michaela Mašková (7:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:4
40:00
37:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #4 Michaela Mašková (6:1).
34:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #2 Sára Bobková, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:1).
27:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #88 Andrea Košťálová (4:1).
25:32
Vyloučen hráč #21 Anna Jílková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
21:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #46 Michaela Urbanová (3:1).
20:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #93 Veronika Raková, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:3
20:00
19:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková bez asistence (2:0).
08:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #62 Markéta Šporová, asistoval #17 Lucie Bejčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Miroslava Nováková, Natalie Vesecká, Veronika Raková, Petra Budská
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Anna Alexandra Suková