4:0
3:2
- : -

FbC Hradec Králové B - FBC Česká Skalice 11:4
4. Marcel Dobrev, 13. Tomáš Pokorný, 14. Jan Schejbal, 14. Lukáš Klouček, 21. Marcel Dobrev, 25. Tomáš Pokorný, 27. Jan Schejbal, 29. Tomáš Pokorný, 35. Daniel Elicer, 43. Tomáš Pokorný, 44. Marcel Dobrev - 3. Michal Šrajbr, 9. Michal Šrajbr, 43. Jiří Hrabík, 45. Dominik Skalický; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 9, Marek Petružálek 5 - Jakub Knittel 30; po třetinách: 4:2, 4:0, 3:2;
Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér):
Soustředěný výkon po celou dobu zápasu. Od prvních minut jsme byli dominantní na míčku. Pro nás důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání v duchu fair play.
Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér):
Soupeř byl doplněn hráči A týmu a tím tak byla jejich hra velice kvalitní a stačila na výhru.
Nicméně nechápu naše hráče, kteří se vteřinu po prohraném utkání smějí a baví se tím.. Děkuji soupeři za utání..
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:25
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #18 Dominik Skalický, asistoval #92 Michal Šrajbr (11:4).
43:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #74 Filip Hušek (11:3).
42:50
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný bez asistence (10:3).
42:03
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #92 Michal Šrajbr (9:3).
39:50
Vyloučen hráč #71 Rudolf Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:34
Timeout FBC Česká Skalice
38:34
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Marek Petružálek družstva FbC Hradec Králové B
34:45
Rezervní golman hostů se už dobrých 5 minut rozcvičuje, ale trenér vůči jeho touze zůstává imunní
34:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #74 Filip Hušek (9:2).
32:14
Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 16:2
30:00
28:22
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #94 Daniel Elicer (8:2).
26:46
Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
26:33
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #83 Timoteus Pospíšil (7:2).
24:24
V probíhající 10. minutě je tým FBC Česká Skalice stále bez střely
24:19
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #26 Patrik Grunt (6:2).
20:13
17:57
Vyloučen hráč #18 Dominik Skalický družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
13:42
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček bez asistence (4:2).
13:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #14 Ondřej Vykydal (3:2).
12:01
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný z trestného střílení (2:2).
08:04
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #18 Dominik Skalický (1:2).
03:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #11 Michael Kořínek (1:1).
02:56
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (0:1).
02:56
První branku střílí FBC Česká Skalice po pěkné akci.
01:01
První minutu utkání je balonek na holích hráčů Skalice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Jakub Knittel; hráči v poli: Dominik Skalický, Jan Šulc, Michal Šrajbr, Štěpán Prušinovský, Dominik Cejnar
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Roman Kremeník, Petr Rauer, Marcel Dobrev, Filip Hušek, Daniel Elicer