0:2
5:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FTC Vysoké Mýto B 14:4
1. Jonáš Mikšovský, 2. Václav Grulich, 4. Daniel Kříž, 5. Aleš Kaválek, 7. Jakub Divišek, 9. Jáchym Cejnar, 11. Václav Grulich, 12. Filip Čáp, 13. Marek Svoboda, 33. David Cejnar, 39. Filip Čáp, 42. Jakub Kubásek, 44. Jonáš Mikšovský, 45. Václav Grulich - 9. Tomáš Král, 18. Tomáš Král, 29. Jiří Unzeitig, 40. Tomáš Král; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Pop 15 - Tomáš Hynek 20; po třetinách: 9:1, 0:2, 5:1;
Komentář domácích:
První třetina super hráli jsme to co jsme si řekli. Druhá třetina naprostá katastrofa soupeř na tož že byl v 9 lidech tak nás přehrával svými brejky a spokojili jsme se s nastřílenými góly v 1 třetině ale nás to stejně neprobudilo soupeř pak naštěstí odpadl malinko fyzicky ve 3 třetině. Děkuji klukům za turnaj 6 bodů je doma.
45:00
Střely ve 3. části: 9:6
45:00
44:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #12 Daniel Kříž (14:4).
44:14
Další hattrick hero, tentokrát na domácí straně, je to Venca Grulich se svým baseballovým gólem.
43:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (13:4).
43:06
Tiki Taka Donaj Mikšovský končí v kase hostů.
41:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #16 Jakub Divišek (12:4).
41:53
No tak to je neskutečná jízda Kebeho Diviška! Vybojoval míček v rohu a následně díky svému skvělému perifernímu vidění našel před kasou úplně volného Kloby Klobase, který zakončil do prázdné branky.
39:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #78 Jiří Unzeitig (11:4).
39:45
Hattrick hero na straně hostů, přidá Tomáš Král ještě 7 gólů, aby zápas vyrovnal?
38:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Matěj Hnízdil (11:3).
38:47
Souhra bratranců z Hostinného končí v síti.
36:34
Vyloučen hráč #27 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:02
Pop s přehledem vychytal samostatný únik.
33:46
Čáp teď přenechal šanci Diviškovi, který bohužel těsně přestřelil levý růžek branky.
32:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (10:3).
32:03
Mikšovský vybídl D.Cejnara žabičkou na teč, Cejnar s přehledem zasunul za záda hostujícího brankáře.
30:01
Začíná poslední třetina zápasu, doufejme že bude o něco gólovější než ta druhá.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:7
30:00
28:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #20 Petr Lesák (9:3).
28:25
Po dlouhé době padl gól, bohužel pro domácí publikum do jiné sítě než si přáli. Bude otočka?
22:00
Doposud nejproduktivnější hrác zápasu Divišek byl tvrdě zasažen a stahuje se zpět na střídačku, doufejme, že to nebude nic vážného a Kubí se vrátí na hřište - případně přidá pár dalších gólů.
21:21
Vojtěch Kouřil to doslova vykouřil tak 4 metry nad.
18:40
Mladší z Cejnarů teď dostal pěkně naloženo do kolene, zdravotník Knettig si ho bere do zdravotnické péče.
17:42
Matěj Hnízdil Pastrňák pokoupal celou obranu Mýta, jak by řekl V.Neymar - dneska šance. Následně našel úplně volného Kubáska, který nastřelil jen do masky.
17:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král bez asistence (9:2).
15:41
Čáp rýsoval vzduchem míček pro D. Cejnara, ten bohužel těsně míjí. Kdyby to trefil, to by byla florbalová paráda!
15:00
15:00
Střely v 1. části: 16:6
15:00
14:45
Klobaň Kubásek vyslal dělovku od půlky, gólman vyrazil znovu ke Kubáskovi, následně našel precizní krosovkou pana Diviška, který hned z první vystřelil k levé tyči, bohužel pro Divocha brankář hostujícího týmu vytáhl monster save a skóre zápasu se nemění.
12:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #58 Marek Svoboda bez asistence (9:1).
12:58
Svobodův ústřel končí v brance Mýta. Dočkáme se dvojciferného počtu gólů Náchoda už v 1. třetině?
11:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #16 Jakub Divišek (8:1).
11:39
Čáp si vzal míček na půlce a po pravém mantinelu se prokličkoval až před soupeřovu bránu, odkud přesně zamířil a upravuje tak skóre zápasu na 8:1. Divišek si připisuje další asistenci.
10:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #24 Lukáš Rázl (7:1).
10:49
Grulichova paráda z půlky končí v pravé šibenici branky hostů.
08:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #16 Jakub Divišek (6:1).
08:45
Ze střídačky hostů se po 6. gólu v zápase ozývalo : "už se vezou". J. Cejnar je asi zaslechl a s Kubou Diviškem všem ukázali, kdo je tady doma.
08:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #8 Radim Jiráský (5:1).
08:07
Po chybné rozehrávce mladých střelců z Náchoda se Mýto dostalo do brejku 2 na 1, Král potrestal přesně do šibenice.
06:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #16 Jakub Divišek, asistoval #96 Filip Čáp (5:0).
06:32
A je to tady!!!! Legenda Jakub Divišek vymetá šibenici, gratulujeme a jen tak dál Kubo.
04:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #68 David Cejnar (4:0).
04:43
Tak tohle je zatím demolice jako blázen. Netradiční střelec Čáp uklidil přihrávku od D. Cejnara do prázdné branky. Jiné góly než do prázdné zatím nepadají, Náchod dnes bravůrně kombinuje.
03:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #37 Václav Grulich (3:0).
03:34
Duo Kříž-Grulich znovu zasahuje. Tentokrát Grulich našel krosovkou volného Kříže, který  zasunul do poloprázdné branky.
01:41
01:41
Dan Křížů klasicky pomotal obranu a pak poslal nahrávku na střed na úplně volného Grulicha, který neměl se střelou do odkryté branky žádné potíže.
00:40
Ještě neuběhla ani minuta zápasu a Náchod je už ve vedení.
00:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #21 Matěj Hnízdil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Matěj Hnízdil, Filip Čáp, David Cejnar, Jonáš Mikšovský, František Donaj