0:2
3:5
- : -

SOKOLI Pardubice U50/B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 4:10
9. David Plachý, 32. David Plachý, 41. Adam Filip, 44. Ondřej Vichr - 3. Václav Vachek, 5. Denis Dlouhý, 13. Kristián Hráský, 23. Denis Dlouhý, 30. Martin Heřmanský, 37. Martin Heřmanský, 43. Václav Vachek, 45. Kristián Hráský, 45. Václav Vachek, 45. Václav Vachek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Milan Špaček 13 - Karel Godár 23; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:5;
45:00
Komentář vedoucího týmu hostí: Děkujeme soupeři za kvalitní výkon a přejeme hodně zdaru.
45:00
komentář vedoucího týmu domácíh: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 5:10
45:00
44:49
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #6 Jiří Neumann (4:10).
44:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #31 Michal Krejcar (4:9).
44:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #20 Karel Vašák (4:8).
43:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #91 Luboš Volkov (4:7).
42:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #15 Stanislav Karban (3:7).
42:31
Sokoli Pardubice poslaly svého golmana na střídačku v nevhodný moment a dvůr dává laciný gól.
41:18
Hráče Sokoli Pardubice vstřelené branky namotivovaly a žene je to vpřed hráči Dvora nestíhájí bránit. Uvidíme jestli bude ještě obrat utkání.
40:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Adam Filip, asistoval #91 Luboš Volkov (3:6).
38:30
Velkou šanci hráče s číslem 88 vychytal hostující golman efektivnív zákrokem.
36:59
Slibná šance Karel Brychta nahrával na Vichra ten s první vystřelil jenom mimo branku.
36:43
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #7 Petr Janíček (2:6).
35:37
Vyloučen hráč #14 Karel Brychta družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:00
Luboš Volkov střílí s první, ale jeho střelu perfektně chytá hostující golman.
34:21
Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
31:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #88 David Plachý, asistoval #27 Filip Oliva (2:5).
30:42
Hostující tým se teď přimluvil u rozhodčích  za Luboše Volkova a jeho trest rozhodčí odvolali.
30:15
domácí tým zatím má aktivnější vstup do zápasu.
30:00
30:00
Poslední třetina podle mě bude jenom emoční boj. Uvidíme, který s týmů bude míc více sil fyzických a hlavně psychických, aby se utkání dohrálo v poklidu.
30:00
Střely ve 2. části: 17:3
30:00
29:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #13 Rudolf Suk (1:5).
27:04
Hráč s číslem 18 hostujícího týmu byl teď úplně sám naštěstí pro domácí tým trefil jenom golmana.
25:42
Karel Brychta zpoza branky našel Jana Brychtu ten svojí střelou trefil golmana, který ihned vyhazoval na protiútok hostů, ale golman domácíh nedobustil další gól Dvora Králové.
22:50
Hra je teď vyrovnaná jeden útok střídá protiútok soupeře, šance střídá šanci, ale oba golmani drží svůj tým.
22:42
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #6 Jiří Neumann (1:4).
22:11
Sokoli Pardubice s protiútoku měli slibnou šanci, lae golman hostí nedopustil snížení.
20:49
Dvůr Králové nepouští Sokoli Pardubice k míčku delší dobu a drží domácí na jejich polovině, ale golman domácích zatím v této třetině 100 procentní.
20:18
Petr Oliva teď vybojoval faul pro Sokoli Pardubice v zajimavé pozici, ale volný úder sice skončil střelou, ale mimo hřiště.
19:18
Dvůr Králové v další velké šanci, ale střela ani dorážka nedostala míček za brankovou čáru domácího týmu.
18:08
Po delší době se Sokoli Pardubice dostali do útoku, ale golman hostů nedopustil snížení score.
17:42
Další nebezpečná střela hostujícího týmu, ale golman domácíh střrelu vyráži mimo branku.
17:10
Hráči Sokoli Pardubice už hrají na emoce, ale rozhodčí tohoto zápasu ani hostující tým se tím nenechává rozhodit.
15:48
Hráč hostí s číslem 6 měl teď obrovskou šanci a jeho střela jen o pár centimentrů minula branku domácích.
15:00
15:00
Uvidíme jestli v této třetině se Sokolům Pardubice podaří prostřelit hostujícího golmana a utkání ještě zdramatizovat.
15:00
Střely v 1. části: 5:9
15:00
14:20
Domácí měli velký tlak, ale golman hostí je proti obratu utkání.
13:50
Golman hostí výborně vyrazil střelu domacích helmou mimo hru.
12:01
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #9 Václav Vachek (1:3).
09:46
Petr Oliva vystřelil pěknou střelu s otočky, kterou hostují golman chytá.
08:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #88 David Plachý, asistoval #19 Petr Horák (1:2).
06:50
Do haly nás přišel navštívit sám Dominik Pham.
05:55
Sokoli Pardubice U50 už přidali na tempu a získávájí jednu šanci za druhou, ale golman hostů je zatím 100 procentní.
04:58
Dorážku domácího týmu spřehledem chytil hostující golman.
04:48
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #71 Pavel Kuneš (0:2).
03:31
Golman hostí schytal ostrou kritiku za jeho dlouhý výhoz, který Sokoli zachytili.
03:15
Dvůr Králové zatím je akčnější.
02:19
01:45
Tým hostů teď uzavřel Sokoli na své polovině, ale po nějaké době je tu protiútok ze kterého nic nebylo.
01:00
Už do haly dorazil i druhý rozhodčí.
00:40
I na druhé straně byla velká šance, ale Volkov při dorážce seká golmana do ruky.
00:30
Utkání začalo ve velkém tempu tým a hostující tým měl ihned po buli 3 velké šance, ale golman Sokola pohotově chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice U50/B:
00:00
Dobrý den vážení diváci. Vítame ho s pořadatelského stolce v dohrávce Regionální ligy mužů v tréninkovém cetru Sokoli Pardubice. Na časomíře je Patrik Záruba a zápisu Petr Šimon, hlavním pořadatelem je Radek Cibere a zdravotník Agata Schejbalová. Čeká nás napínavé utkání mezi lechkými favority ze Dvora Králové a Sokoli Parbice.
00:00
Ukání bude mít zpoďění kvůli nepřítomnosti rozhodčího Pavla Houserka.
00:00
Tak zatím bude pískat jenom rozhodčí Vladimír Lešák, přeje me mu ať ho provází síla, aby utkání zvládl ukočírovat sám.