2:1
4:2
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:3
19. Vojtěch Kubant, 27. Martin Pova, 34. Dominik Čech, 38. Dominik Čech, 39. Dominik Řezníček, 45. Roman Kábele - 16. Martin Pešava, 34. Petr Kučera, 42. Jakub Kofroň; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Evžen Vokál 35 - Martin Stehlík 36; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2;
45:00
Střely ve 3. části: 19:14
45:00
44:05
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #33 Dominik Řezníček (6:3).
41:27
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #8 David Brtnický (5:3).
40:07
Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:10
Na utkání se přišlo podívat ohromujících 6 diváků.
38:31
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #12 Roman Kábele (5:2).
37:48
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #8 Dominik Čech, asistoval #11 Martin Wróbel (4:2).
33:38
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #8 David Brtnický (3:2).
33:38
Před pár momenty byla zahájena třetí třetina dnešního večerního utkání. Panuje zde velmi ospalá nálada.
33:14
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #8 Dominik Čech, asistoval #80 Martin Pova (3:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:11
30:00
26:11
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (2:1).
22:31
Vyloučen hráč #4 Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou.
18:56
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:1).
15:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #24 Martin Pešava, asistoval #8 David Brtnický (0:1).