1:3
1:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Klub SPV Slovan Pardubice 3:7
5. Kristián Hráský, 17. Tomáš Zíbr, 31. Martin Heřmanský - 5. Tomáš Cink, 12. Martin Pova, 17. Radek Filipi, 26. Martin Wróbel, 29. Vojtěch Kubant, 35. Tomáš Cink, 43. Tomáš Cink; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: David Stibor 26 - Evžen Vokál 19; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:2;
45:00
Hodcení vedoucího društva domácích: Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
45:00
Komentář vedoucího društva hostí: Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
45:00
Střely ve 3. části: 13:8
45:00
43:20
Důležitý zákrok Evžena Vokála.
42:51
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #18 Tomáš Cink, asistoval #80 Martin Pova (3:7).
42:18
Hráči Dvora Králové mají sice tlak, ale nedaří se jim trefit branku soupeře.
40:35
Dobrou obranou práci předvedl Roman Kabele a ušetřil důležité s oslabení.
40:08
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
39:40
Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
38:30
Vyloučen hráč #33 Dominik Řezníček družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:10
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #18 Tomáš Cink, asistoval #26 Evžen Vokál (3:6).
34:10
Evžen Vokál poslal dlouhým výhozem do útoku Tomáše Cinka a ten se svojí střelou nemílil.
33:49
Všude srší hormony a emoce Dvůr Králové drží soupeře na jejich půlce.
33:11
32:45
Vypadá to ještě na zajímavé utkání a drama.
30:30
Hráčům Dvora nejspíše prospěle delší pauza a na hřišti jsou aktivnějším týmem.
30:10
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #55 David Stibor (3:5).
30:00
30:00
A máme tu poslední třetinu zápasu. Času už není mnoho a hráči Dvora Králové musí zabrat, aby utkání ještě zdramatizovaly. Hráči SPV jsou zatím lepší dobře blokují střely spoupeře a sami ohrožují soupeře nebezpečnými pumeleicemi. Dominik Pham spolumajitel večerky na Dubině v ulici Jana Zajíce zatím svůj tým podporuje hlasitým chorály a pohyblivími gesty na hráčích SPV je tato podpora viditelná a nedají soupeři zadarm ani cm hriště.
30:00
Střely ve 2. části: 5:15
30:00
28:50
Střelu Cabrocha chytá golman Dvora helmou mimo branku.
28:03
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (2:5).
27:30
Velký tlak hráčů SPV a je ztoho gól.
26:41
Důležity blok obranců Dvora a následný nebezpečný protiútok chytá Evžen Vokál.
26:30
SPV Slovan Pardubice je góly namotivované a hráči na hřišťi běhají jako o život.
25:36
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #80 Martin Pova (2:4).
25:36
Martin Pova teď vystřelil zdálky jeho pověstnou pumelenici golman míček vyrazil jenom před sebe kde z dorážky dává gól Wrobel.
25:30
Řezníček střílí z dálky a golman Dvora vyráží ramenem mimo hřiště.
24:45
Kabele našel před brankou volného Kubanta ten však trefuje jenom golmana Dvora.
24:15
Efektivní zákrok Vokála a rychlý protiútok, ale střela jde mimo branku Dominik Pham křičí nevadí.
22:44
Pova vyhazuje na Wrobela ten svému týmu ušetřil 5 s oslabení.
22:22
22:09
Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
18:59
Cabroch teď ukázal svoji kopací techniku, když odkopem mimo hřiště zabránil nahravce na volného hráče Dvora Králové.
18:20
Dalsší střelu Kubanta chytá golman dvora a Kubant se hned ukázal i obraně kde důležitě blokuje střelu.
18:00
Kombinace Kabele, Rezníček, Kubant skončila tyčkou. SPV vede na tyčky 2:0.
17:00
Další důležitý blok Zavorala.
16:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #55 David Stibor (2:3).
16:15
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (1:3).
16:15
Filipi teĎ už dává gól po nahrávce Talacka.
15:30
Filipi trefuje tyč.
15:00
15:00
Hráči SPV Slovan Pardubice jsou zatím lepším týmem, ale Dvůr Králové hraje druhý zápas po sobě. Uvidíme jestli se Dvůr Králové vzchopí a zdramatizuje utkání.
15:00
Střely v 1. části: 4:9
15:00
14:58
Konečný tlak dvora, ale obrana SPV Slovan Pardubice obstála a udržela vedení 2:1
13:22
Dvůr měl teď velkou šanci když obrance lobem našel svého utočníka, který skákající míček trefil s první, ale Evžen Vokál vyřáží mimo branku.
12:42
Řezníček utekl svým pronásledovatelům a dostal se k zajímavé střele, ale golman dvora chytá.
11:16
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Miloslav Zavoral (1:2).
11:16
Zavoral dlouhým lobem dal dvě jesle hráčům Sokol Dvůr Králové a míček se dostal na Martina Povu, který zpřehledem dává gól.
09:00
SPV PArdubice zatím drží balonek a Dvůr hraje na protiútoky. Je znát únava dvouch utkáních hraných po sobě.
08:10
Talacko poslal střílenou nahrávku na Filipiho golman dvora pozorný a střelu s težkého úhlu chytá.
07:29
Důležitý blok Zavorala.
06:50
Nebezpešná střela z půlky hřiště Martina Povy těsně míjí branku.
05:47
Pěkná kombinace Filipiho a Kabele končí ve prostřed branky což golman Dvora spřehledem chytá.
05:30
Velká šance s volného uderu v rohu těsně míjí branku.
04:58
04:30
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #10 Tomáš Zíbr (1:0).
04:24
Velká šance Dvora Králové se ocitá mimo hriště. Z další šance se už Dvůr Králové trefuje a ujímá se vedení.