1:0
2:0
- : -

Orel Přelouč - FbC Titáni USK Pardubice 3:0
30. Radek Mareš, 32. Tobiáš Kade, 44. Martin Málek; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 16 - Adam Pacinda 13; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:0;
Komentář domácích Kurka Pavel (Trenér):
Jsem plný emocí, zápas v kterém jsme byli dle mého názoru lepší, jsme nakonec zaslouženě vyhráli. I když uznávám, že ke konci to bylo velké drama.
45:00
Střely ve 3. části: 5:6
45:00
44:50
Domácí dobře ubránili 2 oslabení a power-play hostí.
43:58
Vyloučen hráč #4 Pavel Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
43:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #50 Martin Málek, asistoval #19 Jiří Maček (3:0).
40:12
Vyloučen hráč #63 Tadeáš Knížek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
37:30
Hosté se ne a ne dostat pořádně na míček.
35:00
Orel se snaží dobrou kombinací držet míček a eliminovat tak snahu hostí o kontaktní gól.
33:36
Dva super zákroky teď předvedl domácí brankář Albrecht a podržel domácí.
31:30
Nejmladší domácí bek Kade se předvedl nádhernou individuální akcí a po průjezdu celým hřištěm zavěsil do levé šibenice.
31:28
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #38 Tobiáš Kade, asistoval #10 Pavel Kurka (2:0).
30:30
Zatím nejaktivnějši domácí bek Mareš opět prověřil gólmana hostí - ten je pozorný.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
29:47
A z ničeho nic domácí po rozehrané standardce od mantinelu dávají gól - Mareš skoronahozením trefuje k pravé tyči.
29:46
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #26 Radek Mareš, asistoval #7 Michal Pleskot (1:0).
25:10
Hra se teď rozdrobila do spousty osobních soubojů bez vzruchu před oběma brankami.
22:30
Orel se neprosazuje ani ze standardky - Kade neprostřelil zeď.
21:25
Hostující lajna s Truhlářem domácí zlobí nejvíc, ale neprosazuje se ani z dorážky z blízka.
20:00
Hosté zvýšili aktivitu a hra se vyrovnala, zatím ale stále bez gólu.
17:20
Vzápětí domácí Verunáč zblízka v ložence nevyzrál na gólmana hostí.
17:10
Truhlář z Titánů se hezky kličkou uvolnil od mantinelu, ale o fous minul levou tyč domácí branky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:6
15:00
12:56
Domácí Knížek po pěkné souhře trefuje zblízka hostujícího gólmana.
11:15
Po odraženém míči se přes nepozornou domáci obranu prosadil ke koncovce Vejvara, Albrecht ho ale zblízka vychytal.
09:47
Domácí trefují Marešem od levého mantinelu tyčku hostující branky.
09:12
Po brejku si první zákrok připisuje i domácí gólman Albecht.
07:15
2 střely v přesilovce po zámku do brány neproklouzly.
05:55
Vyloučen hráč #90 Pavel Holan družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:30
Domácí jsou na začátku aktivnější a díky forčekinku si vypracovali 2 střelecké pozice, které ale gólman hostí vytěsnil mimo bránu.