4:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - HAGA Pardubice 8:4
9. Kryštof Maňour, 15. Tomáš Šikl, 24. Kryštof Maňour, 24. Karel Kuta, 35. Kryštof Maňour, 43. Kryštof Maňour, 43. Tomáš Šikl, 45. Adam Vařejčko - 3. David Götz, 23. David Götz, 28. Lukáš Mach, 41. Jaroslav Wohlhöfner; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 11 - Aleš Weniger 16; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:1;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Děkujem soupeři za utkání. S výkonem jsme spokojeni, tří bodů si ceníme.
Komentář hostů Zajíček Miroslav (Trenér):
Soupeř ukázal kvalitu, byl rychlejší. Rozhodly hlavně přesilovky, které jsme nedokázali ubránit. Děkujeme za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:6
45:00
44:47
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #44 Tomáš Šikl (8:4).
44:30
Haga se snaží ještě v 6 zkorigovat výsledek, ale SKuteč dobře brání.
42:57
Ještě power-play...
42:30
A Skuteč je v laufu a zápas asi už rozhodla.
42:22
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #33 Adam Krátký (7:4).
42:08
A krásný brejk na druhou stranu, super přihrávka Vařejčka a blafák a Skuteč zase vede o 2 góly.
42:07
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #15 Adam Vařejčko (6:4).
41:30
Haga tlačí, ale ani z dorážky gól nedává.
40:43
A zase - nedáš, dostaneš - Haga se dotahuje na rozdíl 1 gólu.
40:42
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhöfner, asistoval #5 Lukáš Mach (5:4).
39:50
Vařejčko ze Skutče neproměnil sólo nájezd po chybě hostí  - skvěle gólman.
38:00
Hra se poněkud zklidnila a vyrovnala - klid před závěrečnou bouří?
34:30
Přesilovku 5 na 4 ale Skuteč už dokázala využít - kombonačně dobře sehráno.
34:29
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (5:3).
34:06
5 na 3 nevyužito.
33:44
Vyloučen hráč #84 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:00
Přesilovce se nyní zatím úspěšně brání Haga, přestože Skuteč dobře kombinuje.
32:02
Vyloučen hráč #5 Lukáš Mach družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
29:15
Uzamknutá Skuteč se v oslabení brání zuby nehty.
28:19
Zajímavý signál ze standardky gól Hagy nepřinesl.
28:01
Haga se radí jak z přesilovky vyrovnat.
28:00
Timeout HAGA Pardubice
28:00
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
27:08
Nakonec do skutečské brány propadává tečovaná šmudla z hole Macha.
27:07
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #5 Lukáš Mach, asistoval #15 Lukáš Samek (4:3).
26:20
Haga se snaží o kontaktní gól, Skuteč naopak hrozí z brejků - rušno je tak na obou stranách hřiště.
23:50
A další krásná kombinace Skutče, tentokrát v plném počtu hráčů na hřiští, přináší dvoubrankové vedení.
23:36
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #44 Tomáš Šikl (4:2).
23:21
Skuteč přesilovku bleskově využívá po pěkné kombinaci.
23:20
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #44 Tomáš Šikl (3:2).
23:05
Vyloučen hráč #11 Martin Puchýř družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:16
A Haga se konečně po zlepšení svého výkonu prosazuje u střelecky - Gotz proměňuje ideální přihrávku zpoza branky z první rovnou pod víko.
22:15
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #84 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (2:2).
20:00
Haga se pokouší zpřesněnou kombinací eliminovat tlak hostí a částečně se jí to daří. Ale ani jejich koncovka není přesná.
17:09
Skuteč pokračuje v aktivním a rychlém florbalu, brzdí je zatím jen nepřesná koncovka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:4
15:00
14:52
A tlak Skutče nakonec přináší vedení - další krásnou ránu zavěsil pod víko rychlý Šikl.
14:51
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #42 Karel Kuta (2:1).
12:20
Mladí hráči Skutče se aktivním pohybem dostávají do tlaku, ale trochu zbrklá koncovka jim zatím vedení nepřináší.
08:21
Skutečský Maňour parádní ranou tahem z levého kruhu vymetl šibenici hostů a vyrovnává.
08:20
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #9 Marek Hromádko (1:1).
07:05
A po pěkné kombinaci hostí se předvedl parádním zákrokem i skutečský gólman Moravec.
04:03
Hostující Weniger 2 opakovanými zákroky drží hosty ve vedení.
02:26
Hosté se po pěkné kombinaci prosazují poprvé v zápase díky umístěné střele Gotze.