1:0
1:2
- : -

HAGA Pardubice - FbC Titáni USK Pardubice 3:3
8. Martin Puchýř, 21. Miroslav Zajíček, 35. Miroslav Zajíček - 11. Jan Višňák, 33. Jakub Berka, 45. Roman Truhlář; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Mládek 16 - Adam Pacinda 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2;
Komentář domácích Zajíček Miroslav (Trenér):
Za nás velká škoda, že jsme i přes vyrovnaný průběh nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři a těšíme se na další zápasy.
45:00
Střely ve 3. části: 8:9
45:00
44:59
A ještě jeden nájezd Titánu vychytal nakonec Mládek.
44:24
A Truhlář využívá power-play - propálil vše od pravého mantinelu.
44:23
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #98 Roman Kadleček (3:3).
43:40
Power play Titánů
43:28
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
41:30
Blíží se dramatické finále zápasu - Haga hezky kombinuje, Titáni jednoduše procházejí brejky přes soupeře. Jak to dopadne?
37:04
Krásný zákroky obou brankářů - nejprve titánský Pacinda zázračně vyčapal nájezd 2 hráčů Hagy a vzápětí na druhé straně Mládek chytnul sólo nájezd.
34:36
Další využitá přesilovka a opět po hezké kombinaci, přináší zase vedení na stranu Hagy.
34:35
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #89 Jan Bílý (3:2).
34:07
Vyloučen hráč #6 Radek Cinko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:34
Titáni svoji přesilovku rychle využívají po křížné přijrávce střelou z první.
32:33
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #10 Jakub Berka, asistoval #6 Radek Cinko (2:2).
32:04
Vyloučen hráč #5 Lukáš Mach družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:6
30:00
29:50
Vzhledem k aktuální vyrovnanosti zápasu to vypadá na dramatickou poslední třetinu.
26:15
Titáni hru nyní vyrovnali a tak je to ze strany na stranu s občasným zakončením - góly ale nepadají.
22:30
Haga se díky 2 přesilovkám na začátku druhé třetiny dostala na koně a je teď lepší, ale vytěžila z toho jen 1 gól...
20:40
A přeci jen hezké kombinace Hagy vedou v přesilovce k vedoucímu gólu - zblízka se prosadil hrající trenér Zajíček.
20:39
20:15
Ani zajímavý signál Hagy zatím ke gólu nevede ...
19:24
A je tu další přesilovka Hagy - udrží to Titáni?
19:23
Vyloučen hráč #25 Roman Truhlář družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
17:30
Haga dnes předvádí výborné kombinační přesilovky, ale Pacinda v bráně Titánů několikrát skvěle zasáhl.
15:20
Vyloučen hráč #7 Tomáš Pavel družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:4
15:00
14:00
Gólman Hagy Mládek svůj tým při přesilovce Titánu 2x podržel a nedovolil jim ujmout se vedení.
11:57
Vyloučen hráč #21 Lukáš Chramosta družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
10:15
Titáni vyrovnávají z jednoduše a účelně sehrané standardky - na odskočeného Višňáka nedokázala zeď ani nikdo další zareagovat, a ten propálil gólmana ke vzdálenější tyči jeho branky.
10:14
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 Jan Višňák, asistoval #25 Roman Truhlář (1:1).
07:52
Po sraženém míčku při předchozí střele se k odraženému prodral Puchýř, objel vyjetého gólmana a zavěsil do opuštěné klece.
07:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #5 Lukáš Mach (1:0).