4:4
5:1
- : -

FTC Vysoké Mýto B - Florbal Primátor Náchod B 9:7
19. David Vaňásek, 27. Vojtěch Pavlák, 28. Tomáš Král, 30. Radim Jiráský, 31. Radim Jiráský, 35. Tomáš Král, 37. Tomáš Král, 44. Vojtěch Pavlák, 44. Josef Mikulecký - 1. Martin Čečetka, 14. Jonáš Mikšovský, 17. Daniel Kříž, 18. Daniel Kříž, 19. Václav Grulich, 25. Adam Středa, 45. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 3 + Jan Kajsrlík OS:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Václav Musel 19 - Šimon Sedláček 19; po třetinách: 0:2, 4:4, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:14
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (9:7).
44:59
David poráži Goliáše! Mýto bere 3 body.
44:59
Velké odhodlání Vysokého Mýta vydřelo výhru. To je zo tohot zajimavého utkání vše.
44:00
Odkrytá klec trefena. Minutu před koncem Mýto v solidním vedení.
43:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #27 Josef Mikulecký, asistoval #2 Jan Kajsrlík (9:6).
43:20
Dlouhý míč za obranu a je to další branka Náchodu.
43:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #2 Jan Kajsrlík (8:6).
42:45
Vylučuje se na obou stranách a uvidíme hru 4-4.
42:44
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za držení.
42:44
Vyloučen hráč #23 Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
42:00
Právě probíhájí poslendí tři minuty třetí třetiny.
40:35
Náchodu se konečně daří hrát na míčku.
40:01
Ale rychle se zvedl a získal tak potlesk.
40:00
Teď Čečetka v nepěkné pozici.
39:40
Emoce tu lítají vzduchem a po každém souboji u mantinelu to vypadá spíš jako by se tu stavěla opičí dráha pro děti. Pořadatelé mají plné ruce práce s rovnáním.
39:25
Tvrdá rána hostujícícho obránce od půlky. Golman ale chytá.
38:10
Srdnatá otočka domácích je velice vyčerpávající. V závěru by jim mohli chybět síly, přeci jen jsou tu v osmi hráčích.
36:34
Náchod jako by byl opařen předchozím verdiktem a Mýto tahá za delší kus provazu.
36:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král bez asistence (7:6).
35:10
Exkluzivní práce Kříže, který zblokoval střelu a ihned vystartoval do brejku, který skončil na hrudi brankáře domácíh.
34:10
Velká mela v brankovišti teď už definitivně v prospěch domácího mužstva a máme oficiálně vyrovnáno.
34:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (6:6).
34:07
Je to gól! Máme tu vyrovnáno! Ne, nemáme! postavení útočícího hráče v brankovišti.
34:07
Tak přeci jen!
34:07
Kontroverzní branka nejříve neplatila, poté sudí ukázal na střed hřiště a nyní se znovu vedou dlouhé dikuze o platnosti branky.
32:15
Domácí tým v plném počtu.
30:30
Začíná nám třetí třetina tohoto utkání. A to tak že zajímavě! Nejprve rychlé vyloučení, ale domácí zvládli uprchnout náchodské obraně a přibližuje se na dostřel!
30:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #79 David Vaňásek (5:6).
30:14
Vyloučen hráč #15 Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:8
30:00
29:49
Jiráský šikovně tečoval v předbrankovém prostoru.
29:34
29:22
Domácí si teď tvoří solidní šance.
29:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:33
Dvě svižné střely teď ohrozily hostující svatini.
27:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #27 Josef Mikulecký (3:6).
27:12
Tvoří se nám tu zápletka. Domáci zřejmě neřekli poslední slovo.
26:21
Tak tohle byl vikejř jako kráva! Krásná branka Vojtěcha Pavláka.
26:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #79 David Vaňásek (2:6).
24:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #12 Daniel Kříž (1:6).
24:36
Bleskurychle využitá přesilová hra hostí.
24:06
Vyloučen hráč #2 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto B - osobní trest.
24:06
Vyloučen hráč #2 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:40
Právě sledujeme klidnější část hry a nic extra se neděje.
19:25
Další sporný moment. Tyče jsou dnes opravdu proti rozhodčím. Tentokrát to byla tyč vnitřní. Arbitr však své rozhodnutí ve zlomku vteřiny přehodnotil a branku správně uznává 1:5 pro Náchod.
18:46
Vaňasek se tentokrát svou umístěnou střelou od půlky nemílil a rozpustil tak sen o Sedláčkově čistém kontě.
18:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #32 Adam Středa (1:5).
18:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (1:4).
18:00
A ještě jeden ze hry! Kříž je při chuti. Skončí to dnes hattrickem?
17:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #21 Matěj Hnízdil (0:4).
16:20
Kříž si s nájezdem poradil bravůrně. A backhendové zakončení přesně pod víko nedalo brankáři žádnou šanci.
16:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (0:3).
16:17
Trestné střílení! Jasné gesto sudího rozhoduje o tom, že Náchod si vyzkouší tuto dovednostní disciplinu.
15:46
David Vaňásek předvedl nádherné sólo. Na půlce přebral míček a pak už jen jenda klička, druhá klička a tvrdé a přesné zakončení, které zastavila branková konstrukce.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:4
15:00
14:59
První třetina byla celkem vyrovnaná. Což je překvapivé. Přeci jen se tu schází absolutní lídr tabulky a šestý celek, který prozatím předvádí sympatický výkon.
13:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (0:2).
11:52
Grulich vystartoval z trestné lavice a ihned vybojoval dobrou příležitost, ale znovu dobře chytající Musel.
11:30
Tak ano! Branka pla.. Ne.. nakonec se arbitři rozhodli správně a tato střela která skončila na tyči není gól.
10:50
Zvoní tyč! Ale? Co se děje? Rozhočí branku uznal, ale všichni ostatní chtěli hrát dál. Nyní na půlce hřiště probíhá diskuze zda bude branka uznána.
09:10
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
09:05
Uvidíme první dnešní vyloučení.

07:17
Přiznání teče a fair play moment od Vysokého Mýta.
06:33
Svobodova střela pouze do bloku.
05:50
Další dobrý zákrok v podání Musela.
02:50
Náchod v situaci 2 na 1. Brankář ovšem excelentní.
01:23
Rychlý brejk Mýta končí na tyči Sedláčka.
00:39
Náchod od prvního hvizdu dominuje a drtí svého soupeře.
00:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 Martin Čečetka, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1).
00:01
Vítáme vás u dalšího utkání Regionální ligy, kde se střetnou rezervy Vysokého Mýta a Náchoda