1:6
0:3
- : -

FBC Česká Skalice - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 2:10
13. Pavel Hrabík, 24. Lukáš Fidler - 9. Filip Frýda, 17. Zbyněk Zejda, 18. Miloš Hájek, 18. Miloš Hájek, 22. Filip Frýda, 25. Jiří Kramer, 30. Michal Zaplatílek, 31. Michal Zaplatílek, 31. Vojtěch Pršala, 35. Miloš Hájek; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jakub Knittel 46 - Vojtěch Mikšík 20; po třetinách: 1:1, 1:6, 0:3;
Komentář domácích Hrabík Jiří (Trenér):
Výkon našeho týmu byl v rámci možností vynikající. Děkujeme soupeřům i rozhodčím za příjemné utkání.
Komentář hostů Větrovec Roman (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za utkání
45:00
Střely ve 3. části: 8:25
45:00
44:54
Cejnar se ještě urval do samostatného úniku, ale obránce byl proti jeho využití.
43:00
Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
42:53
Lukáš Fidler v dobré šanci.
41:43
V hale je pořádná zima. I náhradní golman v tomto utkání Petr Kovář si musel obléct bundu.
41:02
Hosté v plném počtu.
40:59
Další cinknutí za zády Jakuba Knittla. Podle reakcí mu pěkně zvoní v uších.
40:33
Začíná to vypadat na další nevyužitou přesilovku.
39:40
Cejnar ztratil míč, poté ho získal, ihned ho zvládl ztratit a ješte jednou získat. Velice zajímavá pasáž hry.
39:15
Nevyužijí. Brejcha již naskakuje na hřiště.
38:54
Vyloučen hráč #5 Miroslav Jašík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
38:47
Právě začíná přesilová hra Vrchlabí. Tato situace tu dnes ještě nebyl. Využijí hosté přesilovou hru?
38:22
Jakub Brejcha svým nevybýravím zákrokem fauluje přímo na kriminál! Vždyt tu hůl málem přesekl na dva kusy! Snad se za dvě minuty uklidní a bude připravený do zbytku utkání.
36:28
Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
35:59
Neskutečný zákrok proti Fidlerovi střele. Brankář Mikšík vykopl míček.
35:15
Již třetí přesilová hra domácích.
34:42
Vyloučen hráč #23 Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
34:42
Miloš Hájet vsítil hattrick! Čepice na plochu.
34:19
Další závar v brankovišti Skalice.
34:12
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #11 Filip Frýda (2:10).
33:24
Rošlápnutý míček se snaží opravit hráči hostí. Neúspěšně. Pořadatelská služba vhazuje nový. Snad přinese více štestí.
32:59
Lukáš Fidler zabránil další šanci.
32:21
Brejcha forčekuje, ale zatím je spíš jak na kolotoči.
31:06
Pršála přidává další zásek. Vrchlabí utíká do pohodlného vedení.
30:59
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #8 Michal Zaplatílek (2:9).
30:44
Vrchlabí úspěšně vstupuje do třetího dějství.
30:22
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #96 Jiří Kramer (2:8).
30:01
Právě otevíráme poslendích patnáct minut dnešního utkání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:16
30:00
29:59
I ve druhé třetině sledujeme vyrovnané utkání plné šancí na obouch svou stranách. Vrchlabí ale předvádí svou efektivitu. Skalici se daří rychlé kontry, ale jejich úspěšnost je mizivá.
29:58
Podcenění standartní situace hostí a je z toho branka.
29:56
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #18 Zbyněk Zejda (2:7).
29:44
Výborné střídání Jirkovského. Velice důležitý blok!
29:05
Jirkovský vytahoval míček na útočnou polovinu, ale na půlce byl ozbrojen. Poté na hosty zapůsobil jeho úžasný backchecking!
29:00
Právě probíhá poslendí minuta druhé třetiny.
27:05
Dominik Cejnar výří dobrým pohybem. Ovšem znovu bez výsledku.
26:45
Znovu výborný blok Brejchy. Míček na holých hostí.
26:24
Dobrá rotace domácích.
25:00
Vrchlabí našlo rychlou a účinnou odpověď.
24:10
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:6).
23:20
Jiří Hrabík měl teď hned tři příležitosti ke skórování. Odmítl. Další přihrávka na Lukáše Fidlera ale už úspěšná a Skalice se raduje.
23:09
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #22 Lukáš Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (2:5).
22:44
Michal Fidler v úniku. Brankář vytěsnil. Jiří Hrabík zakončuje z výběhu, ale také bez efektu.
22:01
Brejcha teď zblokoval hned dvě střely.
21:33
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #9 Tomáš Havlík (1:5).
21:10
Právě teď i úspešná okupace.
21:08
Právě proběhla dlouhá pasáž hry kdy okupoval tým z Vrchlabí branku domácích.
19:20
Vrchlabí nyní v poklidu na míčku.
19:10
Macháčkova svižná střela těsně vedle.
18:55
Macháček se nabízel na dlouhý výhoz, ale Knittel vyhodnotil situaci jinak.
18:20
Na tento obrázek hry jsme ze strany Skalice už připraveni. Po výborné první třetině přichází skrat v podobě tří obdržených branek.
17:43
17:30
Uvidíme co s domácím týmem provedou dvě rychle obdržené branky
17:16
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #96 Jiří Kramer (1:3).
17:00
Trestuhodně volný Zejda využil naprosto volný prostor a dostává Vrchlabí do vedení.
16:51
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #11 Filip Frýda (1:2).
16:35
Tým hostí hraje v plném počtu.
15:53
V přesilové hře zatím vidíme spíše kombinaci na vlastní polovině.
15:01
Michal Fidler dává najevo, že není spokojený s tím, že prohrál úvodní vhazování.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:15
15:00
14:59
První třetina nám končí nerozhodným stavem 1:1.
14:59
Prozatím sledujeme velice vyrovnané utkání. Je třeba podotkonut, že domácím chybí hned několik opor. Ze zdravotních důvodů dnes chybí lídr kanadského bodování Michal Šrajbr, tahoun týmu Štěpán Prušinovský a v neposlední řadě Svatoš, Skalický a Pábel. Nicméně i bez těchto opor zatím hráči předvádí velice povedený výkon.
14:44
Frýdův únik v oslabení vychytal domácí muž v masce.
14:05
Další početní výhoda pro domácí celek.
14:02
Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
14:00
Právě probíhá poslendí minuta první třetiny.
13:02
Pavel Hrabík se s kapitánskou páskou prosazuje vůbec poprvé v sezóně!
12:34
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #8 Pavel Hrabík, asistoval #9 Jiří Hrabík (1:1).
12:33
Je to branka! Sourozenecké duo Hrabíku v akci!
12:00
A znovu famozní zákrok! Knittel se na dnešek zřejmě dobře vyspal, protože vychytal již tři jasné příležitosti!
11:11
Rýchlý protiútok si vytvořilo duo Jiří Hrabík a Lukáš Fidler. Pokus byl ale neúspěšný.
10:44
Brejchova stahovačka na půlce sklidila úspech, ale druhá již nikterak.
10:00
Pokidná pasáž hry ani jendomu celku se nechce do pohybu.
08:45
Nádherný nájezd jak od střelce tak od golmana, který si ještě konečky prstu sáhnul na míček, který ovšem končí v brance.
08:40
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda z trestného střílení (0:1).
07:50
A uvidíme zde trestné střílení! Vrchlabí se ujimá tohoto pokusu.
07:44
Brejcha si teď vyměnil několik nahrávek s Fidlerem, ty ale nikam nevedli.
07:30
V přesilové hře na míčku spíše tým z Vrchlabí.
06:38
Vyloučen hráč #5 Miroslav Jašík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování hokejky.
06:38
Dominik Cejnar svou dravostí vybojoval početní výhodu!
05:59
Neskutečný Jakub Knittel vychytal jasný gól!
05:10
Atraktivita utkání stoupá! Nahoru, dolu. Brej střídá brejk.
04:59
Fidlerův průnik od vlastní branky až k soupeřovy trval asi tak dvě vteřiny. Zakončení ale pokulhávalo.
04:10
Knittel svou maskou vytěsnil nebezbečnou střelu.
03:22
Jirkovský nýní střídá po povedeném střídání ve velkém stylu gestami ukazuje jakoby točil lasem, ale znamená to jen to, že chce střídat.
02:40
Hrabík se obtočil zpoza branky, ale střela zblkováná. Na míčku Skalice.
01:44
Už třetí skvelý zákrok Knittla!
01:30
Ale už je na nohou a v pořádku na střdačce.
01:21
Jiří Hrabík tvrdě sestřelen k zemi. Vypadá to na bolestivý zákrok.
00:01
Právě nám začína důležutá bitva pro domácí celek, kterému se hodí každý bod do tabulky.
Těžké střetnutí proti Vrrchlabí bude určitě napínavý souboj.