3:1
2:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC ORCA KRNOV 6:4
8. Martin Döhner, 15. Martin Döhner, 20. Martin Döhner, 21. Matěj Kostřica, 29. Martin Döhner, 35. Martin Döhner - 20. Tobiáš Prasek, 26. Sebastian Tököli, 31. František Šuly, 34. Tomáš Fridel; rozhodčí: Radek Černý - Pavel Kelemen; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Malohlava ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:3;
36:00
34:44
Timeout FBC ORCA KRNOV
34:44
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #68 David Fojtík (6:4).
33:50
Vyloučen hráč #5 Matěj Šoltys družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
33:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #47 Marek Novák (5:4).
30:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly bez asistence (5:3).
28:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #63 Adriana Pavelková (5:2).
28:26
Vyloučen hráč #38 Jonáš Borovský družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Vyloučen hráč #68 David Fojtík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
25:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #23 Sebastian Tököli, asistoval #77 František Šuly (4:2).
24:00
24:00
20:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #23 Martin Döhner (4:1).
19:42
Vlastní branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek (3:1).
19:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #38 Jonáš Borovský (3:0).
14:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #5 Matěj Šoltys (2:0).
12:00
12:00
08:56
Vyloučen hráč #38 Jonáš Borovský družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
07:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #32 Tobiáš Prasek (1:0).
05:43
Vyloučen hráč #23 Sebastian Tököli družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Pavel Kelemen.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Dominik Malohlava; hráči v poli: Adriana Pavelková, Matěj Šoltys, Jonáš Borovský, David Fojtík, Martin Döhner