1:0
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Slovan Havířov 5:2
6. Michael Kudláček, 17. Ondřej Veselý, 33. Daniel Drobiš, 51. Marek Slepička, 59. Václav Hejplík - 42. Jakub Molin, 43. Ondřej Murín; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Josef Macek 20 - Ivo Sikora 28; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:2;
58:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #21 Petr Žáček (5:2).
50:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička z trestného střílení (4:2).
50:41
Tak teď celá hala viděla neuvěřitelný nájezd, Slepička si snad nalepil míček na čepel a zamotal hlavu nám i golmanovi
49:03
Hra se zhoršila a je to hrozný zmatek a sekaná
46:11
Drobiš si sice dokáže prokličkovat celé hřiště, ale dneska mu to nějak sjíždí z hokejky
45:25
tak tohle vyloučení by mohlo domácím docela zavařit
45:17
Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
45:03
Gregor se snažil vyrovnat, ale nepovedlo se
44:17
Hra je docela nezáživná a jakoby hráči ztratili chuť hrát a vyhrát
42:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Ondřej Murín, asistoval #25 Pavel Lasota (3:2).
42:11
Před bránou vzniknul zmatek a hned z toho byl gól, začíná se nám to tady zajímavě otáčet
41:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #86 Jakub Molin bez asistence (3:1).
41:28
Ani jsem nepostřehla, jak se míček dostal za záda Macka, ale hlvní je, že hosté vstřelili svůj dnešní první gol
32:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #6 Jan Králík (3:0).
30:18
Drobiš si rychlostí blesku doběhl před bránu pro přihrávku, ale míček mu sjel z hokejky
28:42
Erbsovu střelu z otočky Macek vychytal
26:10
Drobiš svojí rychlostí dokázal proběhnout celé hřište, ale golman ho skvělým zákrokem zastavil
25:38
Vyloučen hráč #39 David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
25:38
Vyloučen hráč #40 Dalibor Baláš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
23:31
Střela od Havířova jenom těsně minula bránu
22:02
Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:02
Hosté mají možnost vstřelit jejich první dnešní gól při přesilovce, tak uvidíme, zda to za dvě minuty stihnou
17:51
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
17:51
A máme tady dnešní první vyloučení, uvidíme, zda se domácím povede proměnit
16:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (2:0).
16:14
Sirotek si prošel přes celé hřiště, ale dostal se pak do špatného střeleckého úhlu a neprostřelil golamana