1:4
2:2
- : -

DDQ Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:10
31. Ondřej Halej, 43. Jakub Štěrba, 48. Martin Schneider - 10. Petr Mašek, 12. Jan Novák, 15. Petr Mašek, 19. Vojtěch Procházka, 26. Petr Mašek, 28. Jiří Šrámek, 37. Jiří Šrámek, 40. Vojtěch Vlček, 51. Martin Ďuriška, 52. Petr Číhal; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 170; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 4, Bruno Vagel 13 - Lukáš Bauer 27; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:2;
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:59
59:42
Poslední šanci na vstřelení branky měli znojemští hráči.
57:47
Chomutov měl dvě velké šance na skórování, ale ani jednu nevyužil.
54:15
Někteří hráči Chomutova jsou z výsledku velice frustrovaní a dávají to vidět i na hřišti.
51:31
Timeout DDQ Florbal Chomutov
51:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:10).
50:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška bez asistence (3:9).
50:09
Znojmo nedokázalo využít přesilovku a domácí hrají v plném počtu.
48:43
Vagel skvěle zakročil ramenem.
48:08
Vyloučen hráč #63 Tadeáš Melíšek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
47:03
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (3:8).
47:03
Melíšek našel před brankou Schneidera a dokázal se prosadit, i když byl atakován.
45:03
Halej mohl ihned po vyloučení odčinit svůj prohřešek, ale Bauera překonat nedokázal.
42:45
Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
42:05
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:8).
42:05
Novotný našel před brankou volného Štěrbu a druhý jmenovaný snižuje na 2:8.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
39:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:8).
39:51
Vlček přidává další branku a hráči si s ním na oslavu zavyli.
36:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #39 Petr Mašek (1:7).
36:41
Šrámek překvapil u tyčky Vagela a zvyšuje na 7:1.
33:06
Znojmo po inkasované brance je více na míčku.
30:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #26 Rudolf Klement (1:6).
30:48
Halej prostřeluje zatím jinak skvěle chytajícího Bauera.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání.
28:58
Linc ze střely z nouze trefuje tyčku.
27:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #23 Jan Novák (0:6).
27:42
Bruno Vagel dokázal zvliklidovat první tutovku, ale druhou šanci nedokázal zneškodnit.
26:38
Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:5).
25:52
Hráči Chomutova si špatně pobrali hráče a Znojmo vedene markantním rozdílem. Mimo jiné Mašek kompletuje hattrick.
24:46
Novotný sám před brankářem, ale kličkou nevyzrál.
22:37
Šarša střelou z první, trefuje pouze zadní mantinel.
18:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:4).
17:24
Štěrba z těžké pozice u mantinelu zkusil vystřelit, ale míček skončil skoro až na vedlejším sále.
14:58
Meyer si špatně pohlídal hráče a Mašek zvyšuje už na 3:0.
14:50
11:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:2).
11:04
Novák trestuhodně unikl obraně a zvyšuje na 2:0.
09:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1).
09:15
Maškovi se s velkým štěstím podařilo prostřelit Štepiče a Znojmo se ujímá vedení.
07:52
Šrámek z otočky, ale střela šla mimo tři tyče.
06:22
Hráči Chomutov v šanci 2 na 1, ale nic z toho.
05:30
Manas byl zastaven na půlce držením a hráči Chomutova budou rozehrávat.
03:06
Šarša stál na dobrém místě, ale střal šla nad bránu.
02:21
Hra velmi opatrná ani jeden tým nechce udělat chybu.
00:25
Chomutov je po prohraném buly poprvé na míčku.
00:01
Úvodní buly pro Znojmo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Mašek, Jan Gerža, Vojtěch Procházka, Matěj Švarc, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc