0:2
0:4
- : -

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:11
1. Dominika Buczek, 3. Sára Seevaldová, 7. Dominika Buczek, 7. Karolína Janatková, 13. Dominika Buczek, 25. Lucie Cholinská, 40. Adéla Feiková, 42. Vendula Maroszová, 55. Karolína Janatková, 56. Vendula Maroszová, 59. Vendula Maroszová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 25 - Viktorie Karasová 17; po třetinách: 0:5, 0:2, 0:4;
60:00
Střely ve 3. části: 7:13
60:00
58:58
Panterky si špatně rozebraly hráčky při rozehrávce z rohu. Maroszová tak měla před bránou dostatek prostoru.
58:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:11).
55:56
55:56
Maroszová vymetla pavučinky.
54:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Karolína Janatková, asistoval #91 Adéla Feiková (0:9).
53:46
Valešová utíkala sama na bránu. Už se chystala na kličku, když ji míček vypíchla dobíhající obránkyně.
52:45
MONSTER SAVE Macounové č.2
51:46
Karasová předvádí po vzoru Macounové MONSTER SAVE. Po zadovce Saffertové vychytala střelu Faltusové do skoro odkryté brány.
48:50
Křemenákové se v úniku zamotal míček pod nohy.
45:35
Valešovou v jasné šanci zastavila na poslední chvíli dobíhající obránkyně.
43:10
Faltusovou v protiútoku vychytala golmanka hostí.
42:58
Za Macounovou zazvonilo břevno.
41:36
41:36
Valešová dostala skákavou přihrávku za obranu. Její zakončení chytila Karasová, která výhozem vyslala svůj tým do brejku, ze kterého se prosadila Maroszová.
39:40
Vránová svou dorážku namířila mezi bránu a golmanku.
39:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková, asistoval #3 Karolína Janatková (0:7).
39:12
Feiková uklízí míček do zcela odkryté brány.
38:42
Saffertová trefuje břevno.
37:16
MONSTER SAVE v podání Macounové.
33:48
Panterky v posledních minutách drží Macounová, obstála i před dorážkou Plankové.
32:12
Macounová skvěle vytlačila střelu helmou na břevno.
30:15
Seevaldová v bezprostřední vzdálenosti netrefuje.
29:15
Střelu Florianové tečovala Faltusová, bohužel jen mimo bránu.
26:20
Chaos u brány domácích. Hosté jsou přesvědčeni, že míček překročil brankovou čáru. Rozhodčí však míček za čárou neviděli a hra pokračuje dál.
24:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:6).
24:55
Maroszová našla zadovkou nikým nehlídanou Cholinskou, která uklidila míček do odkryté brány.
21:55
Panterky ze začátku třetiny mají převahu. V gól ji nedokázala přetavit ani Novotná, která ztečovala přihrávku těsně mimo branku.
21:10
Faltusová v protiútoku vystřelila od mantinelu. Brankařka hostí neměla se střelou žádný problém.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:12
20:00
19:47
Vítkovice v závěru třetiny tlačí, jak jen můžou. Nedaří se jim však trefit bránu.
17:20
Liberdová z otočky netrefuje.
16:09
Po postupném útoku Panthers vystřelila tahem z dálky Saffertová. Její projektil prosvištěl těsně vedle pravé tyče.
12:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:5).
12:01
Buczek kompletuje hatrick po pěkné kombinaci v přečíslení 3 na 1.
11:31
K odraženému míčku na středu hřiště se nejrychleji dostala Buczek. Té však selhala mířidla a vypálila jen vedle brány.
09:00
Karasová zatím nemá v bráně moc práce i díky své obraně, která zatím poctivě blokuje většinu střel.
06:40
06:40
Nedáš, dostaneš. Poté co Panterky selhaly ve stoprocentní šanci, dostávají branku z protiútoku.
06:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (0:3).
06:03
Buczek vybojova míček na půlce soupeře a v samostatném únika vymáchala golmanku domácích.
05:10
Valešová šikovně zachytila míček při rozehrávce hostí, zastavena byla následně faulem.
03:30
Vítkovice zatím kontrolují hru a nepouští domácí do žádných šancí.
02:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (0:2).
02:47
Seevaldová se prosazuje z dorážky.
00:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #21 Viktorie Karasová (0:1).
00:52
Buczek se po výhozu golmanky rozeběhla rovnou dopředu a po necelé minutě hry překonává Macounovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Eliška Planková, Alžbeta Ďuríková, Nikola Liberdová, Sára Seevaldová, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Lucie Florianová, Monika Zikmundová, Lenka Faltusová, Barbora Zabavská, Agáta Saffertová