1:0
2:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 6:1
4. Veronika Kopecká, 9. Mariana Býčková, 20. Veronika Kopecká, 27. Mariana Býčková, 43. Simona Korbelářová, 50. Kateřina Seemannová - 13. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13 - Alena Vokatá 33; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:0;
60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:45
Trochu se přiostřuje, hlavně u mantinelů, hráčky si na konci zápasu nic nedarují zadarmo.
55:01
Pět minut do konce, Seemannová opět vymotala obranu hostů, na brankářku ale tentokrát nevyzrála. Následně skončila za mantinelem, balonek pro Tatran.
53:22
Žůrková zkušeně uklidnila hru a míček je na hokejkách Jičína.
51:24
Korbelářová chytla slinu a ve třetí třetině pálí o sto šest, teď natrefila tyčku.
49:01
Kopecká na Seemannovou a ta do prázdné brány navyšuje vedení.
49:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (6:1).
47:29
Žůrková vyslala Preisslerovou, ta ještě hledala svou spoluhráčku zpět před bránou, střela na konci ale šla mimo branku.
45:42
Vokatá se vyznamenala proti střele Želízkové z bezprostřední blízkosti.
44:39
Už se rodila další šance Tatranu, dobře zasáhla jičínská obrana, domácí ale na míčku zůstanou.
43:17
Střešovice se dostávají do pohodového vedení, Korbelářová dává pátý gól.
42:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (5:1).
41:32
Následovat bude bule, vítězí hosté a i po autu zůstanou na útočné polovině.
41:10
V oslabení se do situace dva na jednoho dostali hosté, zakončovala Kleinová, míček jí ale sjel. Jičín své oslabení ubránil.
40:01
Třetí dějství odstartování, Tatranu pokračuje přesilovka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:4
40:00
39:47
Kopecká pálila od mantinelu, její střela ale zaletěla za branku. Byla to zároveň poslední střela této třetiny.
39:09
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:01
Výraz Seemannové teď mluvil za vše, Tatran několika rychlými přihrávkami "vykoupal" obranu hostí, na konci byla právě kanonýrka Střešovic, které se ale nepodařilo přesně zakončit.
35:08
A hned se pouští do útočení, Preisslerová poslala míček před bránu, kde byl ještě tečován a hosté zůstanou na útočné polovině.
34:15
Hosté oslabení přežili, Žůrková zpět na hřišti.
32:13
Kapitánka Jičína Žůrková bude doufat, že na trestné lavici zde u našeho pořadatelského stolku bude celé dvě minuty.
32:12
Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
31:46
Odložené vyloučení, následovat bude další přesilovka pro Tatran.
30:45
I hosté se snaži vymýšlet své útočné akce, ke střele se dostala Matušková.
30:03
Mechlová vyslala další střelu, vyznamenala se i dobrým obranným zákrokem. Vynikající střídání.
29:09
Kopecká se hlasitě dožadovala dlouhé přihrávky do brejku, míček byl ale sražen a samostatný únik se tak nekonal.
26:21
Býčková sama před brankou a čtvrtý gól v síti hostů.
26:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #23 Veronika Kopecká (4:1).
24:32
Pisárová dobrým presingem vybojovala míček, pevná obrana hostů ale nic víc nedovolila.
23:10
Bojovný začátek druhé třetiny, týmy se na míčku střídají, přichází mela před bránou jičína, balonek vytěžil Tatran, střela ale míří mimo.
21:05
Je skvělé, že můžeme hrát i s fanoušky na tribuně, někteří začínají i fandit a to se nám líbí.
20:01
Druhé dějství dnešního zápasu zahájeno, vítězem vhazování hostující Automatik.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
19:23
Přesně po minutě Tatran využívá svou první přesilovku v zápase a vede opět o dva góly
19:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:1).
18:22
Vyloučen hráč #48 Tereza Syslová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
16:28
Elitní formace Tatranu opět v akci, krátké střídání ale ovoce nepřineslo. Ikdyž Mechlová opět nebyla daleko. Spolu s Kopeckou a Seemannovou dělají jičínské obraně velké problémy.
15:12
Žůrková opět v akci, tentokárt ale na Drbalovou nevyzrála. Brankářka domácích má ovšem v posledních minutách celkem dost práce.
13:32
Pisárová získala míček u mantinelu a snažila se prostřelit obranu hostí, míček skončil na brankářce Jičína. Na druhé straně se samotná před brankou ocitla Kleinová, mířila ale nad.
12:26
To bylo střídání. Žůrková se dvakrát ocitla v situaci dva na jednoho, ani jednou úspěšná nebyla, zatímco ve své třetí velké šanci už se nemýlila a snižuje stav na rozdíl jedné branky.
12:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (2:1).
11:40
Hra se poněkud uklidnila, vysoké tempo ze začátku zápasu vydrželo jen chvíli, po faulu je na míčku Tatran.
10:21
Dobrou práci odvedla při svém střídání Preisslerová, několikrát ohrozila tatranskou branku, ani jeden její pokus úspěšný ale nebyl.
08:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #22 Kateřina Vachudová (2:0).
07:45
Tatran se dostal do přečíslení tři na jednoho, Kopecká měla po svém boku Seemannovou a Mechlovou, zvolila střelu, která ale úspěšná nebyla.
06:48
Na útočnou polovinu se podívaly i hráčky Jičína, byl z toho ale jen brejk pro domácí. Neúspěšný, pokračujeme dál. Hra je zatím v dobrém tempu, uvidíme, jestli to hráčky vy
03:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (1:0).
03:21
Elitní formace Tatranu teď zavřela hosty na vlastní polovině, proti první střele Seemannové ještě dokázala Vokatá zasáhnout, na pokus Kopecké už ale nestačila a domácí se ujímají vedení.
01:35
Korbelářová se hezky vytočila od mantinelu, její střelu ale pohotově zneškodnila hostující brankářka.
01:12
Po zákroku tělem u mantinelu se k první střele zápasu dostali domácí, Vokatá v bráně Jičína ale zatím působí sebejistě.
00:45
Oba týmy mají za sebou první střídání, na míčku stále hosté.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro Jičín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Martina Kleinová, Gabriela Žůrková, Leona Müllerová, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Krásné nedělní odpoledne vážení čtenáři, vítám Vás u zápasu prvního extraligového kola po vánoční pauze, dnes se ve střešovické Stodola aréně představí domácí PSN Tatran Střešovice proti hostujícímu KM automatik FBK Jičín. Domácí hráčky přečkaly pauzu na čtvrtém místě extraligové tabulky, jejich dnešní soupeř pak na místě jedenáctém.
00:00
Sledovat dnes můžeme mimo jiné také druhou nejproduktivnější hráčku letošního ročníku Kateřinu Seemannovou, ta v patnácti doposud odehraných utkáních za Tatran nasbírala devětatřicet bodů a na první Dominiku Buczek ztrácí pouhé tři body. Hned pod Seemannovou, tedy na třetím místě, pak Vánoce přečkala s pětatřiceti body Kristýna Bachmaierová a pouze o bod méně má její spoluhráčka z Jičína Gabriela Žůrková.