2:3
4:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Hranice B 7:8
4. Petr Kuča, 17. Ondřej Frömmel, 19. Adam Palát, 40. Václav Šťotka, 41. Tomáš Pěchuvka, 41. Václav Šťotka, 45. Jan Kostka - 10. Denis Drozd, 12. Jaromír Chodil, 20. René Mikel, 21. Jaromír Chodil, 26. Mirko Troup, 33. Jaromír Chodil, 37. René Mikel, 44. Jaromír Šenkeřík; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Hrabec ? - René Šlosar ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:3;
45:00
44:21
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #63 Jan Kostka, asistoval #11 Václav Šťotka (7:8).
43:41
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #8 René Mikel (6:8).
40:47
Timeout FBC Hranice B
40:47
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Šťotka, asistoval #24 Ondřej Frömmel (6:7).
40:02
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #33 Tomáš Pěchuvka, asistoval #63 Jan Kostka (5:7).
39:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Šťotka, asistoval #63 Jan Kostka (4:7).
36:40
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
36:40
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (3:7).
32:57
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #29 Jaromír Chodil bez asistence (3:6).
30:00
30:00
28:13
Vyloučen hráč #23 Jakub Ježík družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání.
25:49
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #98 Roman Mik (3:5).
22:39
Vyloučen hráč #33 Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
20:25
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #8 René Mikel (3:4).
19:34
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #96 Denis Drozd (3:3).
18:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #73 Adam Palát bez asistence (3:2).
16:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Ondřej Frömmel, asistoval #49 Ladislav Zdržava (2:2).
15:00
15:00
14:26
Vyloučen hráč #96 Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:11
09:43
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #96 Denis Drozd, asistoval #23 Jakub Ježík (1:1).
06:37
Vyloučen hráč #40 Ondřej Siman družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
03:42
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #61 Petr Kuča, asistoval #98 Tomáš Habrnál (1:0).
01:00
Vyloučen hráč #29 Jaromír Chodil družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice B: brankář: René Šlosar; hráči v poli: Jakub Ježík, Tomáš Kubica, Denis Drozd, Mirko Troup, Petr Čagan