0:3
0:5
- : -

1. FBC Polička - FbK Orlicko-Třebovsko A 0:8
3. Sebastian Filip, 6. Sebastian Filip, 9. Sebastian Filip, 20. Matyáš Kvapil, 20. Sebastian Filip, 21. Tomáš Pohanka, 24. Jonáš Ludvíček, 25. Tomáš Vopařil; rozhodčí: Eduard Hlávka - Martin Doležal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Cacek ? - Patrik Marek ?; po třetinách: 0:3, 0:5;
28:00
24:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #46 Jiří Štika (0:8).
23:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Jonáš Ludvíček, asistoval #31 Marek Boušek (0:7).
20:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #24 Tomáš Pohanka, asistoval #9 Jakub Dušek (0:6).
19:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #77 Tomáš Vaňous (0:5).
19:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (0:4).
14:00
14:00
08:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (0:3).
08:26
Vyloučen hráč #3 Martin Švanda družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:58
02:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #17 Martin Pohanka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Hlávka a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Martin Pohanka, Sebastian Filip, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil