2:3
0:1
- : -

FBC Česká Skalice - FbK Orlicko-Třebovsko B 2:4
1. Tomáš Klíma, 13. Vojtěch Andrejsek - 4. Jan Auxt, 7. Vojtěch Eliáš, 10. Matyáš Šrajer, 24. Jáchym Kubíček; rozhodčí: Jan Matějka - Jiří Vaňous; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Lonc ? - Adam Koudelný ?; po třetinách: 2:3, 0:1;
28:00
25:38
Timeout FBC Česká Skalice
23:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #13 Jáchym Kubíček, asistoval #41 Filip Mareš (2:4).
14:00
14:00
12:08
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #25 Vojtěch Andrejsek, asistoval #83 Horác Al Sofy (2:3).
10:08
Vyloučen hráč #7 Tadeáš Štarha družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #11 Matyáš Šrajer, asistoval #12 Jan Pospíšil (1:3).
06:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #79 Vojtěch Eliáš bez asistence (1:2).
04:33
Vyloučen hráč #98 František Vaňous družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za špatné střídání.
03:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #94 Jan Auxt, asistoval #87 Ondřej Plašil (1:1).
00:24
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #99 Tomáš Klíma z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Matějka a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Adam Koudelný; hráči v poli: Filip Mareš, Petr Marhold, Jáchym Kubíček, Ondřej Plašil, Jan Auxt