2:2
7:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbC Hradec Králové B 9:4
1. Sebastian Filip, 2. Matěj Krčál, 15. Sebastian Filip, 18. Sebastian Filip, 19. Tomáš Vopařil, 20. Matěj Krčál, 22. Jakub Dušek, 25. Martin Pohanka, 25. Martin Pohanka - 3. Jakub Šiml, 11. Patrik Ježek, 22. Jiří Hubeňák, 24. Jakub Šiml; rozhodčí: Martin Doležal - Petr Rauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Marek ? - Jakub Starý ?; po třetinách: 2:2, 7:2;
28:00
24:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #17 Martin Pohanka bez asistence (9:4).
24:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #17 Martin Pohanka, asistoval #28 Matyáš Kvapil (8:4).
23:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #55 Jakub Šiml, asistoval #91 Štěpán Vachoušek (7:4).
21:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek bez asistence (7:3).
21:52
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Jiří Hubeňák, asistoval #2 Patrik Ježek (6:3).
21:01
Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za špatné střídání.
19:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #22 Matěj Krčál, asistoval #46 Jiří Štika (6:2).
18:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #36 Sebastian Filip (5:2).
17:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #9 Jakub Dušek (4:2).
14:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (3:2).
14:00
14:00
10:52
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #2 Patrik Ježek bez asistence (2:2).
02:52
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #55 Jakub Šiml, asistoval #77 Jan Hlávka (2:1).
01:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #22 Matěj Krčál, asistoval #36 Sebastian Filip (2:0).
00:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Petr Rauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Martin Pohanka, Sebastian Filip, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil