1:5
1:1
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBC Trutnov (DTJ) 2:6
7. Tomáš Grof, 17. Radim Dvořák - 3. Šimon Sláma, 7. Jakub Barvínek, 7. Filip Pačes, 10. Kryštof Milfait, 11. Šimon Sláma, 25. Jakub Barvínek; rozhodčí: Jakub Frýzl - Barbora Dusová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Krejcar 8 - Ema Pilařová 23; po třetinách: 1:5, 1:1;
28:00
Střely ve 2. části: 15:8
28:00
24:06
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Jakub Barvínek, asistoval #5 Martin Jakl (2:6).
23:18
Vyloučen hráč #15 Filip Švejk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
16:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #73 Vojtěch Švadlenka (2:5).
10:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #40 Šimon Sláma, asistoval #17 Matouš Šindler (1:5).
09:40
Skvělý zákrok chrudimského golmana, zase neváhal a vrhl se po míčku
09:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #2 Kryštof Milfait, asistoval #7 Jakub Barvínek (1:4).
06:33
Jen 9 vteřin dělí dva úplně stejně vstřelené góly trutnovského celku a tím se také dostává do dvougólového náskoku
06:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Filip Pačes, asistoval #5 Martin Jakl (1:3).
06:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Jakub Barvínek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (1:2).
06:06
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #98 Tomáš Grof, asistoval #53 David Mošner (1:1).
06:06
Po jednoduché rozehrávce z rohu Davida Mošnera z rohu na Tomáše Grofa, který byl úplně sám z první střílí až do sítě
03:57
Chrudimský golman teď zachránil střelu která mířila do pravého rohu, konečkami prstů se mu podařilo míček udržet ve hře
02:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #40 Šimon Sláma, asistoval #19 Filip Pačes (0:1).