0:1
0:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbC Sokol Předměřice n/L 0:2
10. Šimon Havlík, 16. Šimon Havlík; rozhodčí: Martin Doležal - Petr Rauer; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Patrik Marek ? - Antonín Mareš ?; po třetinách: 0:1, 0:1;
28:00
24:23
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
15:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #71 Šimon Havlík, asistoval #12 Stanislav Kraják (0:2).
14:00
14:00
10:52
Vyloučen hráč #22 Matěj Krčál družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
09:39
08:46
Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Petr Rauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Martin Pohanka, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil, Sebastian Filip