0:2
4:3
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBK Piráti Sokol Chrudim 4:5
18. Dominik Paar, 22. Jan Votroubek, 25. Oliver Mikula, 25. Denis Paar - 6. Filip Švejk, 10. Filip Švejk, 15. Tomáš Grof, 18. Jakub Svoboda, 21. Radim Dvořák; rozhodčí: Jakub Frýzl - Barbora Dusová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Ondřej Lipovský 16 - Jakub Krejcar 14; po třetinách: 0:2, 4:3;
28:00
Střely ve 2. části: 11:12
28:00
24:40
Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
24:40
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #6 Denis Paar, asistoval #9 Tomáš Šťastný (4:5).
24:14
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #20 Oliver Mikula, asistoval #23 Radim Horák (3:5).
22:21
Vyloučen hráč #98 Tomáš Grof družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
22:11
3 na 1 - přešíslení Chrudimi, ale po špatné nahrávce se k zakončení ani nedostali

21:03
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #3 Jan Votroubek, asistoval #4 Dominik Paar (2:5).
21:03
Jan Votroubek viděl skulinu pod nohou chrudimského golmana a snižuje tak aktuální stav
20:17
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #72 Jakub Svoboda (1:5).
18:40
I když to gólově vypovídá že by Chrudim byla lepší, není tomu tak, oba celky jsou velmi vyrovnané a v druhé části je vidět jejich bojovnost a odhodlanost
17:17
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #4 Dominik Paar, asistoval #6 Denis Paar (1:4).
17:17
SION se nenechá po 23 vteřinách snižuje čtyřbodový náskok a snaží se snížit co to jde
17:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #72 Jakub Svoboda bez asistence (0:4).
14:48
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #98 Tomáš Grof bez asistence (0:3).
14:48
Tomáš Grof sám běží na bránu a zakončuje, přehodil golmana který byl vysunutý daleko od brány
09:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Švejk, asistoval #98 Tomáš Grof (0:2).