3:0
3:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 9:1
3. Ondřej Valenta, 12. Tomáš Fryš, 20. David Veleba, 24. Lukáš Vašíček, 29. Lukáš Trnka, 39. Adam Balík, 43. Šimon Batkovič, 45. Tomáš Fryš, 46. Šimon Batkovič - 14. Jan Dobosz; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 19 - Vojtěch Pražák 12; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:0;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Za nás dnes nejlepší týmový výkon se špičkovým nasazením po dobu 60 minut. Soupeře jsme kromě pár šancí nepustili celý zápas k ničemu, do konce odbranili jsme i pár oslabení. Jak říkám kluci dnes v mých očích podali nejlepší výkon sezóny za což jim děkuji. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes jsme vstoupili do utkání dobře, bylo tam velké nasazení a množství šancí, které jsme neproměnili. Myslím si, že výsledek neodpovídá předvedenému výkonu. Tento zápas musíme hodit za hlavu a soustředit se na zítřejší zápas, který pro nás bude velmi důležitý. Děkuji soupeři za utkání.
55:48
Utkání je už rozhodnuté domácí si jdou za vítězstvím.
45:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (9:1).
45:15
Batko nekompromisní střelou ze standartní sitauce k tyči, kdy gólman nemohl nic vidět dáva 9 gól
44:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #20 David Veleba (8:1).
44:26
Od těla fryšáka je tam další gól-
43:15
Kovařík už byl překonán, ale zasáhla naštěstí tyčka.
42:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #46 Lukáš Trnka (7:1).
42:08
Batko dává sedmý gól mezi gajdy brankáře.
39:36
Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
39:36
Přesilová hra pro Ústí.
38:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #88 Maxim Grega (6:1).
36:22
Kovařík předvadí další reflexivní zákrok.
35:10
Filip Brynda vybojoval balonek šel sám na branku, ale nedokázal balónek zasunout za brankáře ústí.
34:14
Hra je více vyrovnaná než v minulé třetině.
33:12
Přesilová hra bohemky je žalostná.
32:09
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
31:52
Nebezpečná standartka Ústí v brankovišti končí na tyčce.
28:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka bez asistence (5:1).
28:51
Neskutečný backhand Lukáše Trnky.
28:20
Závěra jen do tyčky.
27:45
Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
27:45
Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
26:56
Domácí po ubraněné přesilové hře mohli jít do vedení 5:1, ale to by Grega musel lépe střílet.
24:30
Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
23:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #16 Tomáš Fryš (4:1).
23:47
Fryšák předložil Vašovi, a ten dává další gól
21:27
V první šanci druhé třetiny ústí naštěstí domácí ubranili standartku.
19:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #90 Ondřej Valenta (3:1).
19:31
Standartka domácích a stav utkání 3:1
18:14
Střela Kyselky jen do gólmana, na druhé straně po breaku ústí skvělý Kovařík.