2:2
- : -
TROOPERS B

TROOPERS B - Florbal Slow Shoes Holešov 7:3
11. David Hauser, 13. Lukáš Macálka, 24. David Hauser, 25. Lukáš Macálka, 30. David Hauser, 36. David Hauser, 45. Martin Vespalec - 15. Radek Nedbal, 33. Jaroslav Valenta, 40. Jiří Nedbal; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kanala ? - David Janál ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:9
45:00
44:20
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #17 Martin Vespalec, asistoval #12 Lukáš Macálka (7:3).
44:20
Vespalec vsítil první gól za Troopers. Těším se do Tusta.
43:29
Timeout Florbal Slow Shoes Holešov
41:17
Čoki v gólové přiležitosti trefil střelou po zemi nohu gólmana
39:28
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal, asistoval #29 Radek Nedbal (6:3).
38:56
Vyloučen hráč #52 Martin Plaček družstva TROOPERS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:41
Hauzi backhendem do vika na 6:2
35:35
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #44 David Hauser, asistoval #32 Jakub Andrle (6:2).
32:54
Lajna Hauser-Hlaváček-Felkl zatápěla hostům jako kdysi bohužel bez výsledku a z protiútoku hosté snižují
32:49
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #74 Jaroslav Valenta, asistoval #66 Jan Smola (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
29:22
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #44 David Hauser, asistoval #25 Radek Felkl (5:1).
29:22
Felix z rohu na Hauziho, který svým hbitým pohybem zmátl obránce a vytvořil si prostor ke střele.
27:36
Přihlížející Grábl znepokojen, že nedostal nominaci a Hlaváček ano když očividně vynechal letní přípravu poslední 3 roky
25:20
Felix z rohu na Hauziho, který svým hbitým pohybem zmátl obránce a vytvořil si prostor ke střele. Potom Gregy krásně prošel přes obránce a našel Camiho.
24:56
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #12 Lukáš Macálka, asistoval #34 Jakub Gregor (4:1).
23:13
20:27
Kubes dle rozhodčích sekl protihráče, hostující tým se uchýlil  ke hře v sedmi při power play, tak jdeme hrát 4na4.
20:26
Vyloučen hráč #17 Michal Richter družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za špatné střídání.
20:26
Vyloučen hráč #32 Jakub Andrle družstva TROOPERS B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
14:46
Vaľočík krásně našel soupeřícího hráče a je z toho gól hostů do šatny.
14:45
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #29 Radek Nedbal, asistoval #88 Tomáš Müller (2:1).
12:30
Gregor se připletl soupeři do cesty za brankou, míček se odrazil k Camimu, který proměňuje.
12:29
10:50
Felix na Hauziho, který prošel půlku hřiště a poradil si i s gólmanem. Jako za mlada.
10:49
07:29
Toto bylo Camiho střídání, dvakrát našel spoluhráče ve vyložené šanci, skóre neměnné.
00:47
První střídání, ve kterém se představil debutant Jan Hlaváček s půjčenou florbalkou a půjčeným dresem přineslo pouze šanci hostů, kterou Kanala zkušeně zlikvidoval.