2:2
0:5
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - K1 Florbal Židenice 4:9
8. Tadeáš Rataj, 13. Jan Nevěděl, 17. Jan Nevěděl, 23. Tadeáš Rataj - 5. Patrik Hájek, 7. Nicolas Kokeš, 21. Jan Adam Tuček, 23. Marek Drápal, 35. Lukáš Daniel, 35. Pavel Zima, 40. Patrik Hájek, 42. Pavel Zima, 45. Jan Adam Tuček; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:5;
45:00
44:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #12 Pavel Zima (4:9).
41:17
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
41:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Pavel Zima, asistoval #15 Martin Peitl (4:8).
39:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek bez asistence (4:7).
39:03
Vyloučen hráč #15 Martin Peitl družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
35:59
Vyloučen hráč #71 Jakub Kania družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za špatné střídání.
34:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Pavel Zima, asistoval #27 Václav Hájek (4:6).
34:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Lukáš Daniel bez asistence (4:5).
30:00
30:00
22:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #33 Dan Lošťák (4:4).
22:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #69 Tadeáš Rataj z trestného střílení (4:3).
20:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #26 Nicolas Kokeš (3:3).
16:17
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #73 Jan Nevěděl, asistoval #69 Tadeáš Rataj (3:2).
15:00
15:00
12:59
07:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #69 Tadeáš Rataj, asistoval #71 Jakub Kania (1:2).
06:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Kokeš, asistoval #12 Pavel Zima (0:2).
04:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #26 Nicolas Kokeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Dominik Němčanský; hráči v poli: Patrik Hájek, Václav Hájek, Jan Adam Tuček, Nicolas Kokeš, Pavel Zima