0:2
1:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 1:4
38. Matěj Habart - 6. Adam Křepinský, 24. Lukáš Mühlfait, 28. František Malina, 45. Adam Bureš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Jakub Veselý 5 + Patrik Novotný 5:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Hejný ? - Matěj Fridrich ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1;
45:00
44:59
Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za hrubost.
44:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (1:4).
42:29
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
38:19
Vyloučen hráč #63 Jakub Veselý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za hrubost.
37:32
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #2 Matěj Habart, asistoval #37 Jakub Trojáček (1:3).
36:21
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
30:34
Vyloučen hráč #72 Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
27:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 František Malina, asistoval #8 Adam Bureš (0:3).
26:34
Vyloučen hráč #63 Jakub Veselý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
23:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait bez asistence (0:2).
15:15
Vyloučen hráč #63 Jakub Veselý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
05:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #76 Jakub Hart (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Adam Křepinský, František Malina, Jakub Hart, Jan Holas
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Matěj Habart, Jakub Trojáček, Daniel Dolejš, Jakub Veselý, Patrik Novotný