3:4
4:2
- : -

FBC Česká Lípa - Viking TJ Kobylisy 10:6
4. Filip Cobl, 6. Oliver Šulc, 15. Martin Tejnor, 16. Mikeš Motejzík, 18. Mikeš Motejzík, 28. Mikeš Motejzík, 34. Ladislav Pekárek, 38. Jiří Moravík, 41. Filip Cobl, 44. Filip Cobl - 18. Marek Dostál, 21. Tadeáš Rychetský, 21. Petr Zabloudil, 26. Jakub Holas, 41. Petr Zabloudil, 45. Mark McIntosh; rozhodčí: Karel Kotyza - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 15 - Lukáš Bydžovský 25; po třetinách: 3:0, 3:4, 4:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:7
45:00
44:33
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #48 Jáchym Kymla (10:6).
43:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl bez asistence (10:5).
40:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (9:5).
40:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #24 Petr Zabloudil bez asistence (8:5).
37:30
Lípa je zpátky ve hře a opět má velký náskok
37:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (8:4).
33:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #42 Ondřej Knespl (7:4).
27:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:4).
27:30
Golman Lípy si zapisuje skvělý zákrok
26:30
Lípa se snaží prorvat míček do brány, ale nedaří se jim
25:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas bez asistence (5:4).
25:27
Máme tu další gól a Kobylisy postupně dotahují
20:38
Kobylisy během necelých 40 vteřin skórovali dva góly
20:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #24 Petr Zabloudil, asistoval #16 Mark McIntosh (5:3).
20:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #8 Matěj Kořínek (5:2).
19:30
Lípa přidává další branky
17:41
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál z trestného střílení (5:1).
17:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #42 Ondřej Knespl (5:0).
15:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #25 Filip Cobl (4:0).
14:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #53 Vojtěch Beránek (3:0).
11:11
Kobylisy se snaží přizpůsobit tempu Lípy ale zatím se jim to moc nedaří
09:51
Vyloučen hráč #44 Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
08:32
Lípa jednoznačně má více ze hry a podle toho zatím vypadá i skóre
06:06
Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:23
Zatím hraje více na balonku Lípa
05:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Oliver Šulc bez asistence (2:0).
03:03
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Lukáš Bydžovský; hráči v poli: Mark McIntosh, Marek Dostál, Tadeáš Rychetský, Jakub Holas, Matěj Hubička
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Václav Drahoš, Ladislav Pekárek, Ondřej Knespl, Martin Tejnor, Jiří Moravík
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního utkání mezi tými FBC Česká Lípa a Viking TJ Kobylisy.