1:2
4:3
- : -

Kanonýři Kladno - SK BIVOJ LITVÍNOV 13:5
3. Jakub Šolle, 3. Šimon Procházka, 9. Petr Burgr, 11. Dominik Horák, 12. Martin Čermák, 13. Šimon Procházka, 14. Martin Čermák, 15. Karel Frýba, 16. Karel Frýba, 35. Tobiáš Volf, 36. Šimon Procházka, 38. Jakub Šolle, 44. Jakub Kabourek - 22. Matěj Hruštinec, 30. Josef Leština, 33. Erik Kocur, 34. Jáchym Chalupný, 40. Erik Kocur; rozhodčí: Martin Procházka - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:4 + Jakub Larson ČK1 + 5; využití: 3:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Procházka 11 - Lukáš Vostárek -1, Jiří Pecka 20; po třetinách: 8:0, 1:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:7
45:00
43:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #81 Martin Čermák (13:5).
41:51
Vyloučen hráč #25 Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
41:51
Vyloučen hráč #25 Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za nesportovní chování.
39:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #48 Jakub Zeman (12:5).
37:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #81 Martin Čermák (12:4).
35:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (11:4).
34:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #19 Jakub Šolle (10:4).
33:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #20 Erik Kocur (9:4).
32:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #25 Jakub Larson (9:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:6
30:00
29:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština, asistoval #20 Erik Kocur (9:2).
28:00
Vyloučen hráč #91 Jáchym Chalupný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
23:42
Vyloučen hráč #99 Dominik Kokš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
21:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #20 Erik Kocur (9:1).
15:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #60 Petr Burgr (9:0).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Pecka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
15:00
Vyloučen hráč #99 Dominik Kokš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:3
15:00
14:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (8:0).
14:22
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
13:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák bez asistence (7:0).
12:58
11:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #19 Jakub Šolle (5:0).
10:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:0).
08:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #81 Martin Čermák (3:0).
02:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #89 Karel Frýba (2:0).
02:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Lukáš Dittrich, Josef Leština, Filip Zemčík, Jakub Zeman, Dominik Kokš
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Šolle, Michal Dvořák, Dominik Horák, Šimon Procházka, Ferdinand Tomášek