2:0
5:1
- : -

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 8:2
6. Jakub Kolísko, 30. Marek Beneš, 35. Matěj Havlas, 44. Marek Beneš, 44. Martin Šindelář, 56. Marek Beneš, 56. Jakub Kolísko, 60. Pavel Sládeček - 5. Patrik Šebek, 46. Jan Malič; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3 + Ondřej Němeček 5 + Milan Meliš OS:2; využití: 0:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 25 - Radovan Michajlovič 16; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:1;
60:01
Za dnešní trochu zvláštní utkání je to už ode mě vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
59:59
Utkání máme u konce s konečným stavem 8:2 pro Tatran.
59:29
Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice - osobní trest.
59:29
Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:29
Meliš dostal ještě v závěru utkání 2+10 minut.
59:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #71 Ondřej Němeček (8:2).
59:03
Sládeček zametl míček do branky nepříliš prudkou střelou pod padajícím Michajlovičem.
58:23
Diváci ještě v posledních minutách povzbuzují své týmy.
55:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #88 Martin Šindelář (7:2).
55:41
Tentokrát s brankářem ve hře se už ale prosazuje.
55:30
Kolísko vysokým obloučkem netrefuje prázdnou branku ani hřiště.
55:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #23 David Šimek (6:2).
50:00
Na zápas se přišlo podívat 268 diváků. Děkujeme vám za podporu!
49:11
Domácí lavička mohutně oslavuje veškeré bloky a auty.
46:41
Zmatky na hřišti s verdikty rozhodčích.
45:58
Bohemka v šesti.
45:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (5:2).
45:57
Tatran ve třech lidech na hřišti dostal gól.
45:24
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 5 minut za hrubost.
45:24
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky.
45:24
Němeček dostal dvojitý trest 5+2 minuty vyloučení.
45:12
Michajlovič při odloženém vyloučení na střídačce.
44:23
Čihák trefil čepel Mühlfaita, odkud se míček poroučel do autu.
43:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (5:1).
43:50
Bekendovou zasekávačkou Šindelář asi ani neví, jak z tohohle dal gól.
43:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:1).
43:04
Po přihrávce od Havlase Beneš zpracoval míček a z celé otočky zavěšuje za Michajloviče.
42:31
Pánek trefil síť za hřištěm.
42:03
Kříž přiznal teč.
40:50
Šindelář se řítil závratnou rychlostí, ale netrefil zařízení.
40:01
Poslední buly do třetiny po několika sehrávkách uzmul Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:54
Signál Tatranu byl sehrán poměrně hezky, ale míček se jen otřel o břevno či ruku brankáře. Domácí si v této třetině dokázali vytvořit dvoubrankový náskok, uvidíme, co se stane v poslední třetině regulérní hrací doby.
38:16
Šindelář trefil kolena Michajloviče, za což si vysloužil potlesk z řad diváků.
37:31
Cabejškovu zblokovanou střelu chytá ze vzduchu Kříž.
36:51
Šebkova tečovaná střela neprošla přes Křížovu vytrčenou nohu.
36:20
Beneš nezužitkoval přečíslení 2 na 1, které navíc hosté poměrně rychle dokázali smazat.
36:08
Bílek vybojoval nedovolený zákrok na svoji osobu.
35:27
Růžek ve výhodné pozici neprostřelil Kříže.
34:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #18 Bohumil Piskáček (3:1).
34:48
Hráči Bohemians si ještě něco vyříkávali s rozhodčími ohledně gólu Tatranu. Skóre je ale dané.
34:34
Kříž v kleče, ve stoje, ve všech pozicích pozorný.
32:25
Šindelářova střela ze středu hřiště přistála Michajlovičovi v rukách.
31:58
Tatran oslabení přežil.
31:25
Kříž drží akcie Tatranu vysoko.
30:27
Kříž si poradil s křižnou střelou/nahrávkou.
29:58
Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
29:58
Za sekeru je na dvě minuty na trestnou odeslán Sládeček.
29:23
29:23
První "regulérní" gól z florbalek hráčů Tatranu si v dnešním utkání připisuje Beneš.
29:10
Čihák při signalizovaném rozehrávání přelítl přes florbalku domácí obrany.
28:33
Forman trefuje mantinel za brankou Kříže.
27:23
Tatran ne a ne najít recept na využití přesilovky.
26:19
Šimek dělovkou do autu, ale jenom za přispění florbalky bránícího hráče.
25:33
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
25:33
Šimáně je odeslán na trestnou za blokování florbalky.
25:17
Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:37
Bohemka stále v presu na polovině domácích.
24:22
Rozehrávka pro hosty.
22:05
Kolísko přízemní střelou našel nohy Michajloviče.
21:28
Gajdoš promáchnul a Tatran se dostal do brejku. V něm ale hráči domácích nic nevymysleli.
21:08
Kreysa trefil hruď Michajloviče.
20:23
Piskáčkova střela byla zblokována.
20:01
Druhé buly do začátku třetiny vybojovali hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
19:59
Do konce třetiny se nic nezměnilo, a tak "jsme na nule".
19:00
Hráči mají poslední minutu v první třetině na to, aby překlopili vedení na stranu svého týmu.
17:48
Volný úder pro hosty.
17:33
Buršík napálil hruď Kříže.
16:00
Hosté oslabení přežili beze ztráty kytičky.
14:00
Vyloučen hráč #97 Peter Hrabčák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
14:00
Za výroky proti rozhodnutí rozhodčích byla potrestána lavička hostů. Za nesportovní chování týmu odsedí dvě minuty Hrabčák.
13:24
Havlas trefil boty Šebka.
12:07
Růžek neprostřelil Kříže.
10:04
Havlas chtěl přistrčit míček k tyčce Michajloviče, gólman hostů ale jeho záměr vystihl.
09:44
Kříž si doskočil pro míček.
08:05
Na ploše se zatím spíše taktizuje.
05:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko bez asistence (1:1).
05:47
Za 59 vteřin od prvního gólu si Michajlovič srazil míček za svá záda. Máme srovnáno.
05:19
Rod byl samotný před Křížem, ale ten jej dokázal sklapnutím nohou vykolejit.
04:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (0:1).
04:48
Hosté otevírají gólový účet dnešního zápasu. Šebek zavěsil za Kříže a Tatran tak ztrácí 0:1.
04:12
Beneš promáchnul a hned z toho byl brejk hostů.
01:35
Gajdoš přeběhl celé hřiště a střelou lehce škrtl tyčku branky Kříže.
00:59
První střelu zápasu vyslal Beneš, Michajlovič pozorný.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Buršík, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Kryštof Krbec
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Adam Tlapák, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, David Šimek
00:00
Krásný páteční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za několik okamžiků odehraje 21. kolo Livesport Superligy. Spolu s pořadateli vás odsud vítáme poprvé v roce 2022 a samozřejmě přejeme vše dobré. Zápas si můžete tradičně užít přímo v hale při dodržení aktuálně platných nařízení v souvislosti s Covid 19, nebo u video/online záznamu.
00:00
V pražském derby nás čeká střet Tatranu Střešovice, aktuálně prvního týmu tabulky s 51 body po 20 zápasech. Jejich soupeř FbŠ Bohemians je šestý s 38 body po 20 zápasech, jen o skóre lepší je na pátém místě Chodov, který má navrch zápas k dobru. Oba týmy dnes určitě budou chtít bodovat - domácí aby udrželi vedoucí pozici, hosté aby si polepšili v pořadí. Máme se tak jistě na co těšit.
00:00
Ještě před zahájením zápasu nás čeká předání památečních dresů legendám Tatranu. Za pár minut začínáme, a tak vám již tradičně přeju příjemnou zábavu.