5:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - SK K2 Prostějov 8:6
3. Jan Minář, 11. Igor Macháček, 32. Petr Horák, 43. Tomáš Skoupil, 44. Petr Horák, 48. Bohdan Kopelec, 58. Lukáš Vachutka, 60. Petr Horák - 6. Pavel Bezouška, 27. Libor Čmela, 32. Jan Hél, 36. Jakub Krnáč, 42. Michal Trnečka, 52. Jakub Krnáč; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:5; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 20 - Jan Weidinger 29; po třetinách: 2:1, 1:3, 5:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Dneska jsme odehráli velmi těžké utkání, které mi v mnohém připomínalo poslední vzájemný zápas v Prostějově. Prostě derby, které nemá favorita. Naštěstí, stejně jako na Reálce, rozhodl Vachyho gól. Děkujeme soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér):
Školáckýma chybama jsme se ve třetí třetině připravili o utkání. Vyzdvihnu jen výkon golmana. Díky soupeři za kvalitní zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Petr Horák, asistoval #41 Jan Kratochvil (8:6).
58:52
Hosté hrají bez gólmana.
57:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #11 Tomáš Skoupil (7:6).
57:35
Z tribuny je slyšet velká podpora pro oba týmy.
55:44
Hra je ve velmi vysokém tempu a je v ní vidět mnoho emocí. Dnes bude rozhodovat, kdo dokáže lépe ustát neskutečný psychický tlak a hrát stále v klidu.
55:17
Další zachraňující zákrok Weidingera. Dneska svůj tým opravdu drží.
53:24
Střela domácích končí v boční síťi brány.
52:45
Vyloučen hráč #63 Ondřej Král družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za zdržování hry.
51:53
Chybu Tichého musel hasit až sám Hrabě.
51:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Smička (6:6).
50:57
Nához Prostějova končí promáchnutím.
50:01
Domácí si rozdávají přesné přihrávky na vlastní polovině.
49:00
Oba týmy se snaží hru co nejvíce uklidnit.
47:28
Timeout SK K2 Prostějov
47:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (6:5).
47:28
Kopelec neskutečnou kličkou z rozehrávky zakončuje za záda brankáře hostů.
45:53
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
45:43
Olomouc ve výhodě.
43:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Petr Horák, asistoval #47 Bohdan Kopelec (5:5).
43:52
Hra je opět ve vysokém tempu, ale Olomouc má více šancí.
42:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #17 Lukáš Vachutka (4:5).
41:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #14 Michal Trnečka z trestného střílení (3:5).
40:45
Hra se dostala do klidnějšího tempa, jaké bylo úplně na začátku utkání.
36:22
Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
36:22
Vyloučen hráč #41 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
35:37
34:46
Hra se přelevá ze strany na stranu.
33:05
Jurkulákova střela končí těsnš nad bránou.
31:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #87 Libor Čmela (3:3).
31:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Petr Horák, asistoval #82 Jakub Jurkulák (3:2).
31:10
Míček nebezpečně skákal v brankovišti Olomouce, ale obrana ho včas odkopla pryč z nebezepčné pozice.
30:21
Hosté se drží v útočném pásmu a tvoří si mnoho šancí.
29:22
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:23
Olomouc je více na míčku v průběhu celého zápasu, ale Prostějov si dokáže tvořit nebezpečné akce rychleji.
26:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #97 Jan Hél (2:2).
26:02
Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
25:38
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
22:20
Domácí stříli na bránu jednu dělovku za druhou. Žádná ale nemá gólové parametry.
20:57
Vyloučen hráč #20 Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
19:41
Domácí i v oslabení hrají na útočné polovině.
19:14
Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
17:57
Domácí se drží na útočné polovině.
16:37
Nebezpečná kombinace Prostějova končí nezpracovanou poslední přihrávkou před prázdnou bránou.
15:20
Olomouc zatím v oslabení nepouští soupeře ke střele.
13:47
Vyloučen hráč #84 Petr Horák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
13:40
Prostějov ve výhodě.
13:22
Prostějov zkouší taktiku dlouhého náhozu tzv. "Uničov", ale akce nekončí gólem.
12:55
Tichému při střele ze středu sjel míček z čepele.
11:55
Střela Borika končí výborným zákrokem Weidingera.
11:33
Fair play gesto od domácích, ktreří se přiznali k teči myčku.
10:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #53 Ondřej Souček (2:1).
10:51
Souček výborně našel Macháčka, který zakončil do prázdné brány.
10:33
Olomouc se tvoří v zápase hodně šancí.
08:30
Domácí už jsou na míčku v rozehrávce o poznání klidnější.
06:57
Výborná střela Borika končí zákrokem Weidingera.
05:59
Domácí tvoří hru.
05:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #89 Pavel Bezouška, asistoval #26 Jan Smička (1:1).
04:52
Domácí se snaží rozehrát klidně, ale míček jim odskakuje od čepelí.
03:29
Hosté se nemůžou dostat ze svojí obrané poloviny.
02:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Minář, asistoval #17 Lukáš Vachutka (1:0).
02:01
Hosté si přihrávají za vlastní bránou.
00:40
Po vyhraném buly se hosté dostali do útočného pásma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Martin Kouřil, Jan Smička, Michal Konečný, Marek Vlček, Jakub Krnáč
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Daniel Tichý, Jan Kratochvil, Bohdan Kopelec, Ondřej Souček, Igor Macháček