1:1
1:4
- : -

Shooters Beta Stars - FBC GEPARDI BRNO 3:6
1. Jan Veselý, 19. Ondřej Spáčil, 37. Michal Hána - 11. Daniel Kinc, 20. Lukáš Beránek, 30. Štěpán Trunda, 31. Jakub Škrla, 39. František Blažek, 39. Daniel Kinc; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Germ ? - Jaroslav Šlagor ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4;
39:00
38:54
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #97 Daniel Kinc bez asistence (3:6).
38:02
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #22 František Blažek, asistoval #31 Jakub Škrla (3:5).
37:17
Timeout FBC GEPARDI BRNO
36:06
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #41 Michal Hána, asistoval #29 Ondřej Spáčil (3:4).
32:06
Timeout Shooters Beta Stars
30:35
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #31 Jakub Škrla, asistoval #22 František Blažek (2:4).
29:33
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #5 Štěpán Trunda, asistoval #4 Matěj Vorba (2:3).
28:14
Vyloučen hráč #29 Ondřej Spáčil družstva Shooters Beta Stars na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:00
26:00
19:54
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #9 David Dvořák (2:2).
18:59
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #29 Ondřej Spáčil, asistoval #78 Tomáš Čepera (2:1).
18:30
Vyloučen hráč #22 František Blažek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
10:01
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #97 Daniel Kinc, asistoval #4 Matěj Vorba (1:1).
00:43
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #57 Jan Veselý, asistoval #11 Jan Fencl (1:0).