0:3
1:4
- : -

FbŠ Bohemians B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:7
7. Kryštof Blažej, 7. Petr Červenka, 31. Vojtěch Bagin - 19. Jan Otta, 22. Dominik Záň, 23. Dominik Záň, 35. Petr Blažej, 37. Petr Blažej, 42. Jan Harák, 45. Gustav Ondrejčík; rozhodčí: Dominik Hrubý - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 1:1
45:00
44:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (3:7).
43:55
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:41
Timeout FbŠ Bohemians B
41:41
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák (3:6).
36:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (3:5).
34:45
30:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Vojtěch Bagin, asistoval #7 Tomáš Vostřel (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 0:3
30:00
29:12
Vyloučen hráč #71 Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za špatné střídání.
22:34
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Svoboda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
22:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #44 Dominik Šach (2:3).
21:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #83 Petr Blažej (2:2).
18:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #10 Denis Dvořáček (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:0
15:00
06:38
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Petr Červenka, asistoval #12 Petr Hromádko (2:0).
06:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #22 Vojtěch Bagin (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Hrubý a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Martin Zima, Vojtěch Trčálek, Matěj Špaček, Gustav Ondrejčík, Petr Blažej
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Tomáš Vostřel, Ondřej Erben, Petr Červenka, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka