5:1
5:5
- : -

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 13:9
3. Theodor Huber, 12. Marek Chroustovský, 14. Theodor Huber, 18. Martin Horn, 24. Martin Horn, 28. Aleš Vlach, 28. Tomislav Matějka, 28. Martin Hrabánek, 31. Martin Horn, 39. Tomislav Matějka, 40. Ondřej Trčka, 43. Tadeáš Weber, 45. Tadeáš Weber - 1. Matěj Dolejší, 5. Tomáš Podubecký, 14. Martin Šulaj, 30. Martin Pretl, 35. Jan Ibl, 38. Vít Sobek, 39. Jan Ibl, 39. Jan Holovej, 44. Vít Kraj; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Landa 19 - Adam Bolha 20, Jan Leština 7; po třetinách: 3:3, 5:1, 5:5;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Z naší strany podprůměrný výkon. Jen díky slušné pasáži ve druhé třetině se nám podařilo zvítězit. Katastrofální hra v obranném pásmu a v oslabení. Ve druhém zápase toto rozhodně stačit nebude. Díky soupeři za zápas a také našim skvělým divákům.
45:00
Vyjádření trenéra hostí Lukáše Pekárka: Velice náročné utkání s kvalitním soupeřem. Utkání se zlomilo ve druhé třetině díky nedůrazu v našich obranných činnostech. Dopředu to šlo na obranné fázi bude potřeba trochu zapracovat. Konec utkání si soupeř zkušeně pohlídal a proto bere tři body. Děkuji soupeři za utkání
45:00
Střely ve 3. části: 11:13
45:00
44:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #95 Martin Horn (13:9).
43:38
Vyloučen hráč #90 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
43:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Vít Kraj, asistoval #90 Martin Šulaj (12:9).
43:08
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
43:08
Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
42:46
Timeout Florbal Chomutov
42:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (12:8).
41:30
Zápas se chýlí ke konci za stavu 11:8.
40:01
Zákrok od Leštiny.
39:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #48 Marek Chroustovský (11:8).
38:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej bez asistence (10:8).
38:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #29 Aleš Vlach (10:7).
38:20
Chomutov se probral a tvoří pro domácí tlaky.
38:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #32 Tomáš Podubecký (9:7).
37:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #90 Martin Šulaj (9:6).
37:43
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
36:03
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
34:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #29 Vít Sobek (9:5).
33:06
Landa předvádí úžasné zákroky.
31:23
Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
30:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #29 Aleš Vlach (9:4).
30:17
3.třetina zahájena nádherným gólem Horna.
29:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl z trestného střílení (8:4).
29:21
Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
27:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #56 Martin Hrabánek, asistoval #89 Adam Filip Hrdlička (8:3).
27:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #15 Theodor Huber (7:3).
27:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #48 Marek Chroustovský (6:3).