0:1
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 2:5
12. Filip Urban, 38. Tomáš Forejtek - 1. Jaroslav Macášek, 5. Filip Malík, 11. Milan Paták, 15. Tomáš Pouska, 19. Pavel Dvořák; rozhodčí: Jakub Dragoun - Filip Novák; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Pavel Zajíc ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:0;
45:00
40:16
Vyloučen hráč #11 Eduard Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
40:16
Vyloučen hráč #11 Eduard Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
37:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #40 Tomáš Forejtek, asistoval #43 Pavel Zeman (2:5).
30:00
30:00
29:03
Vyloučen hráč #79 Jakub Kovařík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
27:40
Vyloučen hráč #4 Petr Lávička družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:07
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B neproměnil #77 Pavel Dvořák.
18:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák z trestného střílení (1:5).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #22 Tomáš Pouska, asistoval #75 Milan Paták (1:4).
12:08
Vyloučen hráč #79 Jakub Kovařík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:37
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #34 Jakub Zeman (1:3).
10:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #75 Milan Paták, asistoval #44 Josef Světlý (0:3).
07:50
Vyloučen hráč #18 Filip Malík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hra rukou.
04:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #88 Jaroslav Macášek (0:2).
00:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #93 Pavel Zajíc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV B:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Šimon Baumruk, Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký