2:0
1:1
- : -

FbŠ Bohemians C - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 5:1
3. Martin Novák, 4. Vít Hlaváček, 16. František Zub, 30. Martin Novák, 44. Matěj Pecha - 38. Petr Lávička; rozhodčí: Dominik Hrubý - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Martin ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1;
45:00
43:07
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha, asistoval #80 Jan Ješetický (5:1).
41:46
Timeout TEXAS LONGHORNS Sépiáci
41:01
Vyloučen hráč #5 Martin Schejbal družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
39:26
Vyloučen hráč #96 Filip Urban družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za bránění ve hře.
37:15
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #3 Sebastian Grabinský (4:1).
30:00
30:00
29:00
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #57 Jakub Oriniak (4:0).
15:46
Vyloučen hráč #9 Šimon Baumruk družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za blokování hokejky.
15:23
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #74 Vít Hlaváček (3:0).
15:00
15:00
03:00
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #48 František Zub (2:0).
02:26
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #81 Jakub Šafařík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Hrubý a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk