1:3
2:3
- : -

FbŠ Bohemians B - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7pn
2. Michael Čihák, 5. Lukáš Krupička, 6. Roman Černý, 18. Eliáš Lux, 41. Michael Čihák, 44. Michael Čihák - 24. Matěj Bárta, 29. Hynek Trnka, 30. Martin Vlastník, 33. Martin Vlastník, 35. Ondřej Westfal, 36. Martin Vlastník, N Běla Novotná; rozhodčí: Radek Brych - Ondřej Svoboda; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Matys ? - Jakub Ragač ?; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:3;

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #48 Michal Chrástecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #16 Běla Novotná a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #9 Eliáš Lux , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #35 Hynek Trnka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #4 Jan Fanta , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #9 Eliáš Lux (6:6).
43:11
Timeout FbŠ Bohemians B
43:11
Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
40:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák bez asistence (5:6).
38:20
Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Martin Vlastník, asistoval #35 Hynek Trnka (4:6).
34:30
Vyloučen hráč #56 Martin Skalický družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
34:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #13 Ondřej Westfal, asistoval #14 Matěj Bárta (4:5).
32:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Martin Vlastník, asistoval #16 Běla Novotná (4:4).
30:00
30:00
29:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Martin Vlastník, asistoval #30 Lukáš Wiedemann (4:3).
28:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Hynek Trnka, asistoval #38 Josef Trčka (4:2).
24:53
Vyloučen hráč #11 Matěj Kašík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
23:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #14 Matěj Bárta, asistoval #35 Hynek Trnka (4:1).
21:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #17 Jan Němec.
17:04
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #9 Eliáš Lux, asistoval #8 Matouš Juřek (4:0).
15:00
15:00
05:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Roman Černý bez asistence (3:0).
04:46
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Lukáš Krupička bez asistence (2:0).