2:1
0:2
- : -

FBC Draci Říčany - Předvýběr.CZ Florbal MB White 3:4
4. Jakub Maxmilian Hošťálek, 20. Jakub Maxmilian Hošťálek, 23. Jakub Maxmilian Hošťálek - 13. Jan Michalec, 16. Matěj Miclík, 39. Matěj Miclík, 45. Matěj Boček; rozhodčí: Michal Obertan - Ondřej Otáhal; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Štěpán Šrůta ? - Václav Járka ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2;
45:00
44:56
Timeout FBC Draci Říčany
44:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #57 Matěj Boček, asistoval #77 Jan Michalec (3:4).
38:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (3:3).
38:29
Vyloučen hráč #75 Michal Bartoníček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
25:45
Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
23:44
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
22:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #33 Marek Svoboda (3:2).
19:28
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #8 Filip Steinhaizl (2:2).
15:08
15:00
15:00
12:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #2 Martin Hlušička (1:1).
11:08
Vyloučen hráč #23 Mikuláš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:16
Vyloučen hráč #69 Štěpán Končický družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
03:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #69 Štěpán Končický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Obertan a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Michal Bartoníček, Ondřej Vlk, Štěpán Šenekl, Petr Gergelits, Václav Kunc