60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
59:46
Probíhá poslední minuta zápasu a je jasné, že Vítkovice si zapíšou nejen 3 body do tabulky, ale také mnoho kanadských bodů.
59:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (6:18).
58:48
Golman Musil opět vytahuje skvělý zákrok.
58:05
Dneska to byl trochu koloč, který řídili hráči Vítkovic.
56:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #25 Matyáš Šindler (6:17).
56:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka bez asistence (6:16).
55:51
Vítkovice tlačí.
55:30
Střela z půlky od Stuchlíka, kterou golman hostí viděl a pohlídal si.
52:01
Dlouhý výhoz Musila, ze kterého byla hezká golová šance.
51:10
Tento zápas je velice bohatý na goly, pro diváka je určitě zajímavý.
50:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #17 Viktor Kopecký (5:16).
49:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #13 Rostislav Gattnar (4:16).
48:50
Další skvělý zákrok brankáře Musila, který dnes opět drží domácí.
46:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (4:15).
46:06
Chyba v rozehrávce domácích, kterou hosté nekompromisně trestají.
43:37
41:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:13).
40:14
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
40:13
Právě začíná poslední třetina utkání a hned na úvod tady máme vylučení a VÍtkovuce si zahrají další přesilovku.
39:48
Střela do tyčky hráč #27 Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
39:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #99 Jan Procházka (4:12).
39:10
Hezké zdvojení Vítovce na středu, který přichází o balonek. Dopředu míří Procházka a jeho střelu doráží do brány Klápa.
37:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #53 Marek Bräuer (3:12).
37:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #77 Ondřej Vítovec (3:11).
34:25
Stějně tak i Vítkovice využívají početní výhodu a a po velice krátké přesilové hře upravují skore na 10:3.
34:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (3:10).
34:01
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
32:15
Druhou přesilovku domácí tým Sokol Královské Vinohrady využili daleko lépe, po 20 vteřinách se prosazují a snižují skore.
32:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (3:9).
32:13
Kopecký přidává další branku a kompletuje hattric.
31:50
Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:49
Výhoz golmana domácích zachytává Delong, ale balon zasáhl vysokou holí a pujde si sednout na 2 minuty.
30:54
Hosté jsou v plném počtu.
30:22
Druhá přesilá hra domácích, která zatím moc nevypadá jako početní výhoda pro domácí na balonu jsou Vítkovice.
28:50
Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:01
Hra je o proti první třetině daleko klidnější a zatím bez golu.
26:01
Dobrý zákrok Musila, který vyráží balonek mimo hřiště a rozehrávají Vítkovice.
21:55
Pěkný výběh Klápy od mantinelu a střela k bližší tyčce, kterou si golman Vítkovic pohlídal.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:9
20:00
18:59
Pěkná kombinace, která končí v brance Vítkovic, Vinohrady využívají přesilovku a snižují skore na 2:9.
18:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #89 Vojtěch Klápa (2:9).
17:45
Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
17:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #88 Jiří Besta (1:9).
14:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (1:8).
14:23
Brauer vystihl rozehrávku Vinohrad a pokračuje sám na golmana, připisuje Vítkovicím další branku.
13:42
Velice rychlá přesilovka hostů, po hezké individuální akci se prosadil Delong.
13:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (1:7).
13:23
Vyloučen hráč #37 Štepán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
11:07
První gol domácích o který se postaral Viktor Kopecký, po nahrávce od Stuchlíka, který na středu zachytil rozehravku VÍtkovic a rychle posunul na volného Kopeckého.
11:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (1:6).
10:51
08:19
Další gol vyhnal golmana domácích z branky a nastupuje místo něj Petr Musil.
08:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #77 Ondřej Vítovec (0:5).
08:18
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Petr Musil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
07:55
Vítkovice jsou na bálonu a momentálně určují tempo zápasu.
05:03
Po přesné krosové nahrávce do velkého brankoviště se prosazuje M. Gatnar.
05:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (0:4).
04:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #17 Jan Šebesta (0:3).
01:36
01:13
První gol utkání střílí obránce Vítovec a otevírá tak skore, již v první minutě zápasu.
01:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1).
00:01
Úvodní vhazování vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Martin Gattnar, Martin Nehera, Ondřej Sidunov, Adam Delong, Jiří Besta
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matyáš Lorenc; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Viktor Kopecký, Zbyněk Stuchlík, Jan Fiala