3:3
0:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:6
25. Kristýna Štěpánová, 27. Jitka Romančáková, 30. Markéta Sedláčková - 8. Eva Nečasová, 13. Eva Smutná, 20. Soňa Dibelková, 32. Soňa Dibelková, 34. Pavlína Nováková, 36. Soňa Dibelková; rozhodčí: Lukáš Drahný - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 19 - Veronika Šplíchalová 17; po třetinách: 0:3, 3:3, 0:0;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Ve většině zápasů se s tím trápíme a opět jsme si nechali bohužel utéct první třetinu. Měli jsme velice povedenou druhou třetinu, kde jsme z naší aktivní hry dokázali srovnat výsledek a na Znojmo vytvářet velký tlak. Bohužel jsme po srovnání na 3:3 trochu polevili a zkušené hráčky Znojma to hned trestaly. Věděli jsme, že každý kousek volného prostoru, který soupeři necháme bude nebezpečný. Naše holky ale i tak dnes předvedly, že v této lize jsou vyrovnaným soupeřem pro každého a pokud bychom dnes proměnili prázdné brány, třeba by to vypadalo i jinak. Je to pro nás velice dobrá příprava do dalších bojů. Děkujeme soupeři a přejeme šťasnou cestu domů.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Dnes až na malý výpadek, kdy začneme být laxní, jsme utkání zaslouženě vyhráli. Výborná 1. třetina a ve druhé třetině dobrá reakce holek na ztracené vedení. V poslední třetině jsme si zkušeně výsledek pohlídali a soupeře nepustili do závěrečného tlaku. Cením si dobré rozerávky, která měla velký vliv na výsledek. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do závěru sezóny.
53:08
Sedláčková nevyužívá svůj samostatný průnik.
52:25
Znojmo má teď hodně velkých šancí.
51:00
Pěkná střela Ondráčkové Lenky, bohužel mimo.
49:00
Hra se přeléva ze strany na stranu.
43:38
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #20 Markéta Sedláčková.
35:46
Špatná rozehrávka Rtyně, přihrávku si převzala Dibelková a ta střílí gól.
35:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková bez asistence (3:6).
33:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Pavlína Nováková, asistoval #27 Eva Nečasová (3:5).
31:26
29:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Sedláčková bez asistence (3:3).
29:14
Skávavý balónek od Sedláčkové dopadl až do brány.
26:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #21 Lenka Ondráčková (2:3).
26:37
Nádherná individuální akce Romančákové skončila gólem.
24:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (1:3).
20:58
Nádhehrná kombinace Znojma, která bohužel neskončila gólem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #21 Marie Pelánová (0:3).
12:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #15 Daniela Cihlářová (0:2).
07:56
Prokešová nahrála Nečasový ta sama proběhla půlku hriště, střela se odrazila od břevna do pravé šibenice.
07:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #25 Adéla Prokešová (0:1).
05:49
Znojmo nevyužilo přesilovky, ale Svatoňová vyběhla ze střídačky ale vystřelila nad bránu.
04:33
Rtyně zatím v oslabení drží a nepustí Znojmo ke střele.
03:31
Vyloučen hráč #11 Kateřina Svatoňová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
01:46
Klazarová nám ukazuje dobrou formu.
00:02
Úvodní buly vyhrálo Znojmo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Tereza Pokorná, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Eva Nečasová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Jaroslava Bálintová, Kristýna Štěpánová, Kateřina Svatoňová, Nikola Brejtrová