3:1
4:1
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice 9:2
7. Jan Peška, 12. Dan Semerád, 29. Vladimír Trčka, 34. Vladimír Trčka, 37. Matěj Netrefa, 49. Jan Peška, 54. Václav Vavruška, 56. Pavel Vítek, 58. Václav Vavruška - 36. Matěj Netrefa, 49. Vojtěch Plaček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3 + Matěj Netrefa OS; využití: 0:0; diváků: 277; zásahy brankářů: Marek Netopilík 19 - Karel Pergler 32; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
58:26
Ústí si vysloužilo další přesilovku tak uvidíme jestli dají branku
58:25
Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:25
Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
57:03
Pavelka přiklepl Vavruškovi, který se objevil sám před Perglerem a vymetl tak že už tam nezůstala ani jedna pavučinka
57:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #33 Vít Pavelka (9:2).
55:57
Fuchsig předložil Vítkovi nahrávku snů a ten i se štěstím prostřelil Perglera
55:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #52 Martin Fuchsig (8:2).
55:30
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
53:34
Vavruška vyškolil obránce hostů a přidává už druhou Ústeckou branku v oslabení
53:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (7:2).
53:02
Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
51:05
Střela příklepem od Vavrušky udělala solidní rozruch před Perglerovo brankou
48:57
Dvě slepené branky a skore na tabuli se posunulo na obou stranách
48:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #8 Tomáš Matoulek (6:2).
48:51
Peška objel branku a nachytal Perglera, který tam měl kousek místa
48:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:1).
43:08
Vojta Semerád se se štěstím dostal sám před Perglera a málem protlačil míček až do branky
38:55
Ústí dostalo dárek v podobě vlastní branky a přesilovky, přesilovka byla bohužel nevyužita
36:55
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa (5:1).
36:55
Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:55
Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice - osobní trest.
36:15
Krásná souhra bohužel končí jen na tyči hostů, Vojtovi Semerádovi nebylo dopřáno se radovat
35:13
Start98 se přecejenom dočkal a snižuje takovým spíš hokejovým způsobem stav utkání
35:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #8 Tomáš Matoulek (4:1).
33:02
Dráha Peška-Trčka zafungovala skvěle a Ústí odskakuje do pohodlného vedení
33:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #3 Jan Peška (4:0).
30:52
Last minute blok v podání Jakuba Fuchsiga drží Netopilíkovu bránu na nule
28:57
Trčka svůj samostatný únik v oslabení proměnil zkušeným bekhendovým blafákem, brankář Pergler neměl sebemenší šanci
28:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #27 Dan Semerád (3:0).
28:03
krásná ONEMANSHOW v podání Jana Pešky
27:22
Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
27:00
Peška naservíroval Trčkovi do prázdné brány ale Pergler si vybral moment pro skvělý zákrok
19:35
Fuchsig z rozehrávky crossem na Esterku ale ten netrefil míček asi tak jak by si představoval
17:53
Plášek se jakýmsi zvláštním způsobem dostal k míčku a nastřelil tyč Netopilíkovi branky
16:58
Lebeda pouze do Netopilíka
13:06
Vojta Semerád střílí těsně vedle
11:04
už to vypadalo že Martin Fuchsig bude střílet ale místo střely z výběhu zvolil přihrávku na ještě lépe postaveného Semeráda a ten bezproblému trefil odkrytou část soupeřovi brány
11:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:0).
09:41
Ústí má na svém kontě mnohem víc šancí ale zatím z toho vytěžili jen jednu branku, tak uvidíme jak moc to bude stačit
09:11
Peška střílíííí těsně vedle
08:37
Martin Fuchsig posunul na Ondru Kawuloka který byl na levé straně úplně sám, bohužel trefil jen masku Perglera
06:40
Pšenička sklepnul na Pešku a ten z pravé strany s klidem střílí do odkryté části Perglerovi brány
06:37
06:24
Netrefa ze standartní situace trefuje těsně vedle Netopilíkovi brány
03:36
Kawulok svojí krytou střelou ze standartní situace málem překonal hostujícího brankáře