1:2
1:2
1:0

1.MVIL Ostrava - Snipers Třebíč 5:4p
6. Adam Tesárek, 13. Patrik Němec, 22. Jiří Šebesta, 44. Daniel Kotzur, 64. Jan Lacina - 26. Jan Vochyán, 40. Jan Vochyán, 42. Vojtěch Jahoda, 51. Martin Žák; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 26 - Jan Bazala 26; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér):
První zápas v novém roce jsme zvládli. Jsme spokojeni s výhrou, škoda, že jsme nerozhodli už v normální hrací době, šanci ke konci tam byli. Jinak první třetina dobrá, druhá a třetí bída s nouzí. Díky soupeři a krásnou cestu domů.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Byla na nás vidět dlouhá pauza jeden a půl třetiny nám trvalo abychom se srovnali s rychlostí soupeře, díky bojovnosti jsme se vrátili do zápasu. Bohužel jsme nezvládli prodloužení, poučíme se a jdeme dál. Díky soupeři za zápas a štestí do dalších zápasů.
63:29
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (5:4).
51:42
Po dalším vyrovnávácím golu hostů hra začíná být rychlejší a pestřejší.
50:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (4:4).
49:35
Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:22
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #55 Matěj Sokol (4:3).
43:22
O dvě minuty později Kotzur odpovídá na vyrovnání a MVIL opět vede.
41:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #86 Martin Žák (3:3).
41:19
Třebíč dorovnal ztrátu a stav utkání je vyrovnané.
40:44
Právě začala poslední třetina tohoto zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:11
40:00
39:30
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #93 Zdeněk Malich (3:2).
39:30
Třebíč dotahuje ztrátu a ke konci třetiny střílí branku.
32:57
Hra pokračuje ve stejném tempu jako v první třetině.
30:20
Hosté promáchli do prázdné brány.
29:10
Domácí stále drží dvougolový náskok, ikdyž jsou šance na obou stranách.
25:17
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #74 Matěj Kuželka (3:1).
21:52
Po založení akce Davidem Štirbou formace zakončuje do prázdné brány.
21:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #10 Adam Tesárek (3:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:11
20:00
12:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #10 Adam Tesárek (2:0).
12:11
Úžasná kombinace do prázdné brány dostala MVIL do vedení o dvě branky.
11:42
Důležitý zákrok Kořínka po dlouhém pressu hostů na bránu.
08:17
Po sérií přestupků hra začíná být mírně vyhrocená.
05:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #9 Jiří Šebesta (1:0).
05:11
Po krásné přihrávce Šebesty, Tesárek ze středu hřišě vymetl levou pavučinu bránce hostů.
04:03
Balonek se přelívá ze strany na stranu.
00:01
Vítám Vás u dnešního podvečerního zápasu v Krásném Poli, zápas se rozjíždí ve velkém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Mátl
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jiří Šebesta, Filip Krčmář, Adam Tesárek, David Štirba, Patrik Němec