2:1
- : -
FBC Liberec

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 7:4
10. Jan Zoufalý, 14. Filip Bergman, 19. Filip Bergman, 33. Jan Plášil, 39. Jan Zoufalý, 49. Jonáš Kudrna, 58. Filip Bergman - 19. Michal Václavík, 24. Jakub Horník, 33. Bartoloměj Smolka, 57. Lukáš Dolejš; rozhodčí: David Hejzlar - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 9 - Mikuláš Futschik 11; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes se nám dařilo vytvářet si v zápase velké množství situací které jsme chtěli, bohužel ne vždy jsme v nich udělali dobré rozhodnutí, nebo jsme je nezvládli technicky a z toho pramenilo poměrně velké množství chyb. S celkovým výkonem musíme být ale spokojení, kluky bych pochválil především za přístup. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Faksa Tomáš (Vedoucí):
Z naší strany to nebyl špatný zápas. Mám radost že všechny lajny hrály až do posledních minut. S Bolkou jsme odehráli vyrovnané utkání ve všech herních činnostech až na jednu a tou je kvlaita v zakončení vyložených příležitostí. Na tom musíme stále hodně pracovat. Díky soupeři za pěkný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
57:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (7:4).
57:10
Liberec hraje bez gólmana.
57:01
Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:41
Timeout FBC Liberec
56:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš z trestného střílení (6:4).
54:54
Po nepřesné přihrávce hostů získávají míček mladoboleslavští.
52:32
Smolka se svou střelou z otočky pokusil překvapit Hanuše, ten střelu vyráží helmou mimo hřiště.
50:10
Zmatlík nahazuje míček před branku, jeho pokus o centr Futschik chytá.
48:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #17 Tomáš Červinka (6:3).
48:07
Urban po samostatném útoku branku neproměňuje, domací se tak pouští do rychlé protiakce, která končí gólem.
45:12
Kašínský-Macháč vytvořili dobrou akci, ale branku neproměnili.
43:48
Úvod třetí třetiny je oproti konci druhé třetiny značně klidnější.
41:37
Hosté hrají v plném počtu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:33
Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (5:3).
37:20
Seibert dostává míček pod svou kontrolu a uklidňuje hru.
35:15
Liberec zahájil útočnou akci, střelou na branku však neskončila.
32:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #28 Jiří Zmatlík (4:3).
32:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (3:3).
31:35
Hra nabírá překvapivý spád.
31:31
Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
30:54
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
30:54
Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
30:27
Domácí uklidňují hru a drží míček ve svém obranném pásmu.
28:02
Stýblo nahazuje míček před branku Hanuše, ale obrana domácích střelu přečetla a zablokovala.
26:23
Mladoboleslavská obrana je dnes téměř nepropustná.
25:56
Oba týmy předvádí kvalitní hru na hokejce.
24:01
Vorel samostatného útoku nevyužil a šanci tak dostává Horník, který branku proměňuje a snižuje tak na rozdíl pouhé branky.
23:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (3:2).
22:33
Domácí vytvořili krásnou akci před Futschikovou brankou, ale gól z ní nepadl.
21:07
Domácí přišli o míček v útočném pásmu a je z toho protiútok Liberce.
18:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #28 Jiří Zmatlík (3:1).
18:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík, asistoval #29 Tomáš Urban (2:1).
16:41
Futschik vychytal překvapivou střelu Seiberta.
13:15
Po přesné přihrávce Zoufalý-Bergman domácí navyšují skóre.
13:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:0).
11:49
Po prvním gólu se na míčku drží hosté.
09:15
Po rychlé akci se domácí dostávají do vedení.
09:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý bez asistence (1:0).
07:41
Stýblo nebezpečně vystřelil na branku Hanuše, ten je ale opět připraven a střelu chytá.
06:33
Václavík se svou střelou z půlky snažil překvapit Hanuše, avšak boleslavská obrana byla v pozoru a střelu přerušila.
05:21
Vorel drží míček za bránou Liberce.
03:56
První větší šanci domácích měl Zoufalý, branku ovšem neproměnil.
02:36
Domácí drží míček a snaží se rozjet útočnou akci.
01:47
Liberec začal svou hru defenzivně a nyní poprvé vystřelil na branku Boleslavi.
00:01
Úvodní bully vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Michal Václavík, Lukáš Dolejš, Jakub Horník, Tomáš Urban, Bartoloměj Smolka
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Filip Bergman, Jiří Zmatlík, Jakub Seibert, Jan Zoufalý