2:0
2:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 4:1
21. Leona Müllerová, 31. Gabriela Žůrková, 50. Kristýna Bachmaierová, 55. Eva Preisslerová - 4. Aneta Koláčková; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1 + Lucie Růžičková 5:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Alena Vokatá 22 - Markéta Marková 29; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:0;
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:59
Ceny pro nejlepší hráčky dnes předají bronzoví medailisté z Mistrovství světa mužů 2021 Adam Hemerka a Lukáš Bauer. Děkujeme
58:03
Pěkná šance Brna, Vokatá vyráží
56:44
Jičín drží hru pod kontrolou, dostává se do nebezpečných šancí, Marková drží skóre
54:20
Výborně teď Kuchařová u mantinelu, nedovolila soupeřkám projít do brejku
54:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:1).
49:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:1).
48:11
Povedená střela Bolfové, Vokatá vyráží nad sebe
46:54
Nikitě Domonkosové taky zahrály housle... trestá ale krásnou střelou, připravená Vokatá vyráží
42:50
Krásný výhoz Vokaté na Žůrkovou, osamocenou před brankou, střela však jen do golmanky hostí
41:20
Brno si teď neví rady s Bachmaierovou, která drží balonek pod kontrolou a kličkuje přes celé hřiště
40:10
Úvodní buly ve prospěch domácích. Lucka Růžičková si ale posedí ještě přes 4 minuty na trestné za úder hokejkou do obličeje protihráčky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:48
Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
30:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:1).
29:45
Brno se během přesilovky nepustilo do větších akcí, Jičín ubránil a opět hraje v plném počtu
27:34
Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
26:50
Brněnská golmanka Markéta Marková aspiruje na ocenění hráčka zápasu, opět vyráží další velkou šanci domácího týmu
26:00
Kleinová trefuje břevno, balonek se odrazil za záda hostující golmanky, ta se zvládla zorientovat a balonek trošku se štěstím vyráží.
25:00
Žůrková ve velké šanci, golmanka vyráží nohou
22:30
Jičín teď v neuvěřitelných šancích, několikrát balonek skákal až u brankové čáry, zakončit se ale kvůli skvělým zákrokům hostující golmanky nepodařilo
20:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:1).
18:00
Žůrková teď nebezpečnou střelou z půlky ohrozila brněnskou branku, golmanka v poslední chvíli likviduje
17:10
Po delší pauze vidíme na hřišti jičínskou oporu Nikolu Kuchařovou, vrací se po zranění, snad se jí dnes povede bodovat
16:40
Domonkosová teď střílí těsně vedle jičínské branky, povedená akce hostů
14:20
Další velmi povedená střela Růžičkové, golmanka hlavou vyráží až na tribunu
12:00
Preisslerová sama před brankou, vymíchala ale sama sebe a k zakončení se nedostala
11:36
Sabina Hohberg v úniku sama na branku, výborným zákrokem ale šanci likviduje hostující golmanka
06:20
Krásná střela Bachmaierové jen těsně míjí branku Brna, v dorážce do odkryté brány Kleinová trefuje jen obránkyni hostí
03:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #92 Nikola Domonkosová (0:1).